prebratie miest pocas dovolenky

DeletedUser5935

Hosť
Dobry den som vodca aliancie Cerberus - hram na svete Heraklion

rad by som vedel ako je mozne ze nepriatel prebral nasho hraca ktory mal aktivovanu dovolenku

Hráč misojeidiot zo spojenectva CERBERUS
stratil mesto M-019 v prospech hráča
***Itachi***. dňa 13.11.17 o 22:49

zvlastne je za hracovi ide kuzlit na mesto jednotky ale utocil lodami nejde
toto odporuje zakladnym pravidlam grepolisu /svet divou este nenastal na tom svete/
tak potom je system dovoleniek asi zbytocny ked sa po novom uz preberaju mesta aj hracom ktory maju aktivnu dovolenku
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser5599

Hosť
Je to naprosto v pořádku. Pokud hráč aktivuje dovolenou, trvá 48 hodin, než naběhne. Během těchto 48 hodin lze město začít obléhat, přičemž nutno podotknout, že může dobývání skončit už s aktivovanou dovolenou. Proto jste třeba kouzlit mohli, ale útočit už ne - protože útoky by už dopadaly s aktivovanou dovolenou, kdežto kouzla se sešlou okamžitě. Tedy, v době, kdy jste to zkoušeli, aktivní dovolenou ještě neměl, nabíhala mu až za chvíli.
 

DeletedUser5935

Hosť
hrac si aktivoval dovolenku pred 20 dnami a stale ju ma aktivnu svieti mi jehho policko v spojku na modro
 

DeletedUser5599

Hosť
Potom ji klidně mohl zrušit a hned na to aktivovat. To políčko totiž svítí modře, i když režim dovolené není aktivní, ale pouze nabíhá. ;)
 

DeletedUser5935

Hosť
urcite nie bo kazdy den sledujem hracov co su neaktivny, a mimochodom nie je to prvy pripad co sa stal, stalo sa to uz aj inemu hracovi z inej alianci na tomto svete, uz ked sa stalo tak sa stalo len by som poprosil aby sa to uz dalej nestavalon dakujem
 
Hore