Pravidlá pre sekciu Otázky

DeletedUser

Hosť
Prečítajte si pred vytvorením témy s otázkou​

Milí užívatelia fóra,

keďže na veľa otázok ohľadom fóra a samotnej hry tu už boli napísané odpovede, skúste pred vytvorením témy s otázkou použiť funkciu Hľadať.


Odpovede a informácie môžete nájsť aj v nápovede.

Ak sa vám nepodarilo odpoveď na otázku nikde nájsť, môžete založiť novú tému so svojou otázkou.

Pokúste sa tému pomenovať názvom ktorý vystihuje váš problém, podľa toho, na čo sa chcete opýtať, témy s názvom "otázka", "pomoc" alebo "???" či "prečo?, ako?" , skôr ostatných odpudzujú, nehovoriac o tom, že len tak pridávate prácu moderátorom, ktorí tému musia premenovať na zmysluplný názov, aby aj keď nejaký iný hráč bude chcieť hľadať odpoveď, ju mohol ľahko nájsť.

Takisto aj svoju otázku sa snažte písať čo najzrozumiteľnejšie, tak len predsa pomáhate sami sebe, keď píšete nezrozumiteľne, nikto Vám asi neodpovie. Správna gramatika a prvé veľké písmeno na začiatku vety je len Vaše plus.


Aké otázky je zbytočné sem písať a ktoré budú aj zmazané:

- Prečo som dostal varovanie, trest.
- Sťažnosti na prácu teamu.
- Prečo som bol v hre alebo tu na fóre zablokovaný
- Prečo bol zmazaný môj príspevok
- Prečo bola zmazaná moja téma


Ak ste dostali odpoveď na svoju otázku a chcete tému zamknúť, nemusíte písať do témy, slová ako napr. "Lock", "Môžte zamknúť", moderátori vedia kedy majú danú tému zamknúť, ak by vaša téma ostala dlho otvorená môžete moderátor požiadať formou súkromnej správy o zamknutie.


S pozdravom váš Grepolis team.
 
Naposledy upravené moderátorom:
Hore