príbeh 3. low?

DeletedUser

Hosť
Bol teplý Máj, keď rozkvital kraj, tragédia sa stala, ktorá vštkých dostala...

Bolo chladné Májové ráno, kedy sa celá dedinka zobúdzala, no iba jeden muž nespal a bol pevne odhodlaný dobyť kráľovské mesto, Mauropolis. "Zbehlo sa to tak rýchlo." hovorí účastník revolúcie, "Ráno som išiel vypustiť sliepky a zrazu predo mnou stál muž, ktorému pobelavé kaderie šiju obtáčali a vlasy v smere vetru viali. Podišiel ku mne a spýtal sa ma: Priateľ, chceš mať aj Ty lepší život? Odpovedal som: Áno, ale neviem ako. On mi na to: Podvihni zrak a pozri sa do tej šíravy, čo vidíš ty? Ja vidím nové mravy. Poď, pridaj sa ku mne a spolu vybojujeme lepší život pre všetkých obyvateľov našej dedinky. Zozberali sme armádu mužov, ba dokonca aj žien, s ostrými nástrojmi v rukách, ale ešte s ostrejšou krvou v žilách. Bolo už poludnie." pokračoval, " a my sme sa začali valiť cez lesy, hory, no nakoniec uvidíte sami. Prišli sme k zámku, kráľ ešte spal, no po tom výkriku neviem, či ešte niekedy zaspal. Kráľ ihneď utiekol, ale ostali po ňom húfy vojakov. A tak sa začal "Náš nový začiatok!" Bola to bitka preveliká veď svedčila o tom aj panika. Vojaci šli hlava, nehlava, no my sme bojovali odhodlane. Zrazu začali na nás lukostrelci páliť, no my sme sa nenechali napáliť. Dotiahli sme katapult, nie jeden z nich bol "kaput". A tak sa začalo troj- hodinové obliehanie hradu, pri ktorom veľa našich položilo svoj život. Mnohé ženy stratili mužov, ale aj muži stratili ženy. A deti? Tie už ani nespomínam. Do dnes žijú mnohé z nich, ale pamiatku na rodičov nestratilo ani jedno z tých. Nakoniec sa k nám pridali aj obyvatelia Mauropolisu, a tak sme hrad dobyli a prevzali vládu nad mestom, a okolitými mestami. Naozaj, veľa ich padlo, a padol aj ten jeden muž. No nakoniec vstal a bojoval až do víťazného konca. Vrátil sa domov iba s jedným okom a siedmymi prstami, ale dodnes je medzi nami. Patrí mu veľká vďaka za to, čo pre nás spravil, že nás z pod nadvlády vymanil. Ďakujeme mu za to do dnes a spievame mu tú istú pieseň aj dnes:
We are the champions - my friends
And we'll keep on fighting - till the end -
We are the champions -
We are the champions
No time for losers
'Cause we are the champions - of the world -

A jeho meno je: Tyler James Williams


By: low? ®

(PS: To meno je meno amerického mladého rappera.)
 

DeletedUser

Hosť
Je to dobré, ale na príbeh o dávnejších dobách kde sa ešte mestá dobýjali je tam priveľa rýmov.
 

DeletedUser

Hosť
tak si nemal písať že bol teplý máj, len máj lebo keď sa povie teplý tak sa myslí 25-30°C, keď je ráno 20°C, studené ráno je relatívne 5-10°C čo je teraz a cez deň teplota nepresiahne 20°C a to sa nedá povedať že je teplo
 

DeletedUser4034

Hosť
bože sak vi sa tu na somarinách hádate.A lachyman Keď tak chceš tak by si mohol isť za rosničku a ty low to nabuduce lepšie upresni lebo to vážne nedáva zmisel
 

DeletedUser

Hosť
A ty keď chceš už niečo uverejňovať, tak sa nauč pravopis.
 

DeletedUser

Hosť
pánové máte zde diskutovat nad příběhem, nikoliv se dohadovat jako malí kluci..
 
Hore