Posielanie len prpravných člnov a prežitie posádky

DeletedUser

Hosť
Ahoj...niečo sa tu okrajom riešilo ale potrebujem konkrétnu odpoveď

Ako je to keď na mesto pošlem útok, len s prepravnými člnami a s posádkou, útok dorazí a zničí mi tie prepravné lode všetky, to je ako v poriadku, ale prečo mi padne aj posádka na lodi bez toho aby zabojovali, niekde som čítal že boj na mory a boj na pevnine prebieha zvlášť...prečo mi posadka zahynie skor ako sa stihne vilodiťa bojovať...proste padne bez boja
 

DeletedUser19

Hosť
Pretože sa potopí spolu s transportmi. Treba útoky posielať vždy spolu s bojovými loďami.
 

DeletedUser215

Hosť
A čo sa stane keď do útoku pošle dajme tomu 50 zápaliek a tých pešiakov
v obrannom meste bude 200 birém? Zahynú všetci?
 

DeletedUser

Hosť
tuto je pomer medzi biremamy a zapalkami odporucam sa zahrat v simulatore je to urcity prepocet kolko birem kolko zapaliek a kolko ti padne transportov cize len simulator stava sa ze ti padnu setky zapalky a par transportov a obranca este ma biremy ale aj prepravky sa dostanu na brah ako vravim zalezi na pomere kolko birem kolko zapaliek
 

DeletedUser

Hosť
Pretože sa potopí spolu s transportmi. Treba útoky posielať vždy spolu s bojovými loďami.

Aho...no ok tak to ynamená že keď idú le trnsportne tak padnu lode aj posadka...ok..
tak keď to dam šetko do simu, tak mi to ukáže pravdu....ok dik

......proste treba najprv vyčistiť prístav aby som naisto neprisiel o vojakov len tak.....
....a môže nastať situácia že nepadnú šetky jeho obranné lode a niekoľko mojích vojakov sa dostane na brech a budú bojovať, či treba šetký nepriateľské lode/teda útočné / zničiť dik
 

DeletedUser

Hosť
Ak das utok typu prienik, tak nemusis znicit vsetky nepriatelske lode. Cim silnejsi utok bojovimi lodami posles, tym viac transportov v prieniku prejde. Ale vzdy musis poslat nejake bojove lode. Ak neposles ziadne, tak ti padnu transporty aj v prieniku.
 

DeletedUser

Hosť
takto ak posles len prepravky staci jedna birema a setko padne ak posles aj zapalky zalezi na tom kolko ma birem ak znicis setky ze aj ked tebe padnu setky zapalky a jemu setky biremy setky transporty idu na breh ak tebe padnu setky zapalky a on ma este vela birem zalezi na pocte kolko a podla toho ti padnu aj transporty bez toho aby sa dostali na breh
 
Hore