pokrok v oceneniach

DeletedUser4489

Hosť
Koncept: Keď si otvorím profil a pozriem si svoje ocenenia mohli by tam byť zobrazené aj presné údaje koľko som už vyraboval atď.


Dôvod: Hráči by vedeli koľko (bodov, porazených jednotiek, vymenených dielov surovín) im chýba do ďalšieho stupňa ocenenia.


Grafika:
asdfasdf.PNG
dfgsdgfs.PNG
proste niečo také, že keď ma to ukážem s myškou sa mi to zobrazí, ako to môžete vidieť v tamtej hre

Rovnováha: Hru to nezmení, iba budete mať väčší prehľad o vašom účte.


Podvádzanie: Podvádzanie si neviem predstaviť.


Záver: Nejde o zobrazovanie ocenení cudzích hráčov, ale iba o vlastné.
 

DeletedUser4752

Hosť
Tiež ma také informácie vždy zaujímali.
Takže, som jednoznačne za.
 

DeletedUser

Hosť
:) návrh aby byla možnost prohlédnout si podobné statistiky padl i bez ocennění a lidé se ptají opakovaně, ale opakovaně se o kompletním statistickém žebříčku všeho možného neuvažuje, nebo alespoň nevím o tom že by uvažovalo.. třeba se to zmení
 

DeletedUser3606

Hosť
No každopádne super nápad,bol by som rád keby sa to do hry pridalo
 

DeletedUser

Hosť
Zatím nám nezbývá nic jiného, než si o tom vést záznamy někde v poznámkách... já to chvilku dělal, ale např. u vyrabovaných surek a musím říci, že je to celkem dřina a pak to stejně přestane bavit... u nás se už také něco na ten způsob posílalo (dokonce jsem to navrhoval já :D), viz toto... tak snad. :)
 

DeletedUser

Hosť
nejsi jediný:) kdysi mi bylo řečeno proč to tu není, a myslím že důvod je stejný, ačkoliv ho osobně považuji spíše za alibistický, nicméně nepopírám že je na něm kus pravdy..
 

DeletedUser4379

Hosť
Zaujímavé :) To by bolo dobré :) Ale tak približne to máš už aj v oceneniach ale pri njektorých to ide tažko napríklad Lupič prvý je za 500 druhý za 50 000 a tretí až za 2,55 mil čiže to je v hre tršku blbé :) Ale dobrý nápad nato že si kopírka :-D
 

DeletedUser4452

Hosť
on mylsel asi denné v prvom rade... alre ani na ztieto by to nebolo zléô..
 

DeletedUser

Hosť
Ale to s rabovaním by mohli dať 500,potom asi tak 5000 a tak 50000
 

DeletedUser1762

Hosť
A nemusia to byť len ocenenia. Stačí pridať do ľavého alebo ľavého horného menu položku "Štatistika", kde by si videl svoje údaje o všetkom možnom. Napríklad tieto údaje (zoznam mojich nápadov, v zátvorke nasleduje ocenenie pre danú veličinu):


Všeobecné:
  • Doterajšia korisť (Lúpežník)
  • Objem obchodov s inými hráčmi drevo/kameň/striebro
  • Objem obchodov s dedinami drevo/kameň/striebro (Kupec)
  • Suroviny poslané iným hráčom drevo/kameň/striebro
  • Suroviny poslané medzi tvojimi mestami drevo/kameň/striebro
  • Použité nadprirodzené sily Aténa/Héra/Zeus/Poseidon/Hádes (Nadprirodzená pomoc)
  • Porazené jednotky pozemné/námorné/svetské/mýtické (Neúnavný bojovník)
  • Špionáže úspešné/neúspešné (Špión, Dvojitý agent)
  • Vytvorené jednotky pozemné/námorné/svetské/mýtické/vyžiadané/osídľovacie lode (Legendárna armáda, Tréner, Neústupný expanzionista)
  • Stratené jednotky pozemné/námorné/svetské/mýtické/útoky/podpory/útoky na dediny/vzbury/dobývania/potopené (Smoliar, Hrdinská smrť, Morský hrob)
  • Dĺžka hry celkovo/od ochrany (nepriamo Obeť)
  • Mestá aktuálne/založené/dobyté/stratené (Zakladateľ, Dobyvateľ)
  • Zorganizované kultúrne udalosti (nepriamo Chlieb a hry)
  • Úplne ovládnuté ostrovy aktuálne/celkovo (Ostrovný vládca)

Denné:
všetky predošlé veličiny s údajmi za daný deň, plus denné osobné rekordy

Divy sveta:
  • Počet dokončených divov sveta (Víťaz sveta, Vládca sveta, nepriamo 7 špecifických divových ocenení)
  • Postup na stavbe divov pyramída/záhrady/kolos/maják/chrám/socha/mauzóleum
 
Naposledy upravené moderátorom:
Hore