Pokec o nastavení Dimale

NaloženyMišo

New Member
Cele zle :D ja sa len smejem na tom. Veľká hanba tento náš Crony za opicami :D Na všetkých serveroch spúšťajú Olymp + vzburu, že vyskúšajú niečo nové a zaujímavé, iba tu na Slovenskom servery si povedali, že dame si zasa divy nudné so vzburou a moralkou ešte aj :D Potom sa čudujú, že ten slovensky svet nikto nehra :D zdieľajte kým nezmažú hehe
 

Crony

Administrator
Zaujimavé. Zo všetkých dostupných jazykových verzií sú asi len 4, kde je Olympus a Vzbura.
Stále je takto nízke číslo spôsobené tým, že Olympus na svetoch so vzburou môže stále spôsobiť nejaké neočakávané správanie. A keďže náš ďalší svet mal mať Vzburu, bolo vybrané iné ukončenie sveta, ako také ktoré by mohlo mať negatívny dopad na záverečnú fázu hry.
 

NaloženyMišo

New Member
No dobre slovo "všetkých" som trošku zveličil, ale 4 je stále viac ako 0. Aj nadvláda, ktorá je tu už roky vám spôsobuje negatívne a neočakávane správanie a stále to aj tak spúšťate tak kde je problém? Nerozumiem potom, že napríklad na Českom servery to mohli spustiť a tu nie, aj keď to môže mať negatívny dopad. Však o to ide aby si hráči skúsili niečo nové a keď bude s niečím problém tak poskytnú vám spätnú väzbu. Avšak už som si za tie roky všimol, že tu to nemá zmysel žiadny + k samotnému Olympu, nespočet hráčov sa teší kedy konečne začne aj toto ukončenie a stále nič.
 
Hore