Poďakovanie

DeletedUser4379

Hosť
Vážení, hráči

V mene starších hráčov fóra a Admin teamu Vám chcem poďakovať, za účasť na:

Vianočnej súťaži

Tu sa chcem veľmi poďakovať všetkým zúčastneným hráčom ktorých bolo celkom dosť :) Zúčastnilo sa dokopy 17 hráčov, podmienky splnili všetci zúčastnení, za čo som veľmi rád. Mali sme tu lepšie aj horšie výtvory, ale 100 ľudí, 100 chutí, takže ja to hodnotiť nemôžem a hráči si vybrali vlastných favoritov :).

Hlasovanie na anketách

Hlasovania v anketách sa zúčastnilo veľmi veľa ľudí na podmienky nášho fóra. Len do hlasovania o Vzburu alebo Dobývanie sa zapojilo 90 ľudí a z toho väčšina z nich aj do konverzácie. Snáď sa rozhodlo dobre a náš nový svet, bude plný aktívnych hráčov s množstvom chuti do hry :)

Posledná vec za ktorú by som chcel poďakovať, je aktivita na fóre, za ktorú som ja neskutočne rád :) Dlho som hľadal spôsoby ako ju zvýšiť a po súťaži sa to konečne podarilo, čo mňa neskutočne teší. Teraz je tu aktivita skoro spamová :) Dúfam, že nám tu zostanete a budete sa ďalej vyjadrovať k témam na fóre.

Ďakujem!!!!!!

smiley-thankyou2.gif


S pozdravom Marshall​
 

DeletedUser

Hosť
A já děkuji Marshall123 že ve svém nadšení přijal nabídku podílet se na údržbě fora:) Nebude zatím plným moderátorem, ale běda tomu kdo na něj bude zlý:) Bližší info brzy bude:)
(ano, neměl jsi o tom zatím mluvit, ale já to vykecám ať můžeš mít radost:))
 

DeletedUser4452

Hosť
Ďakujeme za ďakovanie, aj ja dúfam, že aktivita ostane a budeme takí dobrí k Marshallovi, ako on na nás..:)
 

DeletedUser5257

Hosť
Ja som veľmi rád, že stúpla aktivita na fóre. Vianočná súťaž mala pomerne dosť veľa zúčastnených a som tiež rád , že sa forko rozhýbalo.
Pevne verím , že to takto vydrží dosť dlho.
 
Hore