Počet jednotiek v meste

DeletedUser

Hosť
Chcel by som sa opýtať, že ako je možne, že mi v paneli v pravo píše, že mám zo všetkého viac jednotiek, ako som schopný poslať na útok alebo koľko mi píše v kasárňach. Jednotky, ktoré môžem poslať na útok mi povolí iba tie, ktoré sú z daného mesta. Všetky jednotky, ktoré som si do mesta poslal z iných miest mi nezapočítava, iba v paneli na pravej strane (v strede, pod panelom s bohmi). Takže celkovo mi v paneli na pravo píše, že mám z každého druhu o 200 jednotiek viac, ako si môžem vybrať pri útoku. (napr. v paneli mám 500 lukostrelcov, 500 hoplitov, 750 vrhačov z praku, 500 bojovníkov s mečom, 100 prepravných člnov, ale v kasárňach mi píše, že mám iba 250 lukostrelcov, 300 hoplitov, 350 vrhačov z praku, 300 bojovníkov s mečom, 40 prepravných člnov.
 

DeletedUser

Hosť
V paneli vpravo ti to píše všetky jednotky v meste, vrátane podpor. V kasárňach ti ukazuje počet jednotiek z tvojho mesta, aj tie, čo si poslal inam, ako podporu, alebo tie, čo aktuálne útočia. Pri útočení vidíš iba tie ktorými môžeš útočiť, teda sú v zvolenom meste a zároveň v ňom boli vytvorené. Podporami z iných miest útočiť nemôžeš, preto ich nevidíš pri odosielaní útoku.
 
Hore