Počet členů ve spojenectví

Počet členů ve spojenectví


  • Celkový počet hlasujúcich
    178
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser3132

Hosť
po světe jsou spousty světů:) jenže ne každý vidí dál než na svůj nos:)
no neviem ci si nevidim za nos, hral som madarske servery, cesky som len kukol, norsky svet, brazilsky a aaj do anglickeho som fušoval... tak neviem no....kto si tu nevidi za nos, a ahaho co maju na ostatnych svetoch len unas to akosi chýba... je to niečo očom vravel skipi aky je tuna zaujem suportu...http://forum.en.grepolis.com/showthread.php?38910-Summer-speed-2012-your-chance-to-win-an-iPod-Nano!
 

DeletedUser

Hosť
No, to jsi viděl celý svět.
Toto je značně offtopic záležitost, takže ji zde nebudeme dále rozvádě, pokud cheš založ si téma nebo pokračuj v Mauriho tlachárně..
je to mezinárodní svět, takže tam můžou i zdejší hráči. Což ostatně platí obecně pro jazykové verze.
A říct, že to chybí JEN tady, je nesmysl první kategorie.

OT - peto, ja len na objasnenie, si uviedol priklad, ktory momentalne nie je u nas technicky mozny, kedze aj na EN svete, to bol len jeden z testov. Crony
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Aký si že ty múdri... nie nadarmo robiš v grepo teame :D
Aký že ty si ještě múdřejší... nie nadarmo v tom teame nerobíš. Když se sejde 10 kvalitních hráčů, tak porazí klidně 100 lam ve spojku. Ale to už ti tu ostatně napsal Sultan. Tobě se prostě nikdy nebude líbit absolutně nic.
 

DeletedUser

Hosť
Na game je najlepsi system vo vsetkych paramateroch.
50 hracov je akurat, no mohlo by ich byt aj menej.
Suhlasim s petom.
 

DeletedUser

Hosť
Já jsem dal 100, podle mě je to tak akorát...
50 taky jde, ale záleží jak kdo se na hru kouká...
 

DeletedUser

Hosť
zde je jasná preference nižšího počtu hráčů.. škoda že jsme do ankety nedali třeba počet 75, ale to bychom tu asi měli místo zhruba stejného počtu preferencí pro 50 a 100 členů, zhruba třetinové preference 50/75/100..
 

DeletedUser

Hosť
no ja mám rád ked je ale 20,30 hráčov a komunikácia na 100% alebo potom nech je cca 200,300 hráčov a nech sú poriadne vojny:p
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore