Počet členů ve spojenectví

Počet členů spojenectva


  • Celkový počet hlasujúcich
    103
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
akadémie netreba stačí 40 ludí v spojku ktorí budú komunikovat a za 500 hlasujú len lamy ktoré začnú hrat svet a po začiatočníckej ochrane skončia to je môj názor. :D 100 neni ideálne ale dá sa hoci 50 je najgeniálnejšie podla mňa.
 

DeletedUser

Hosť
ludia nehlasujte za nezmisli ked date 50 členov tak to bude spojenectiev plna rit:D a same akademie myslite na to pls
 

DeletedUser

Hosť
jj a ked dáme 500 tak sa všetci budeme kamarátit tak bud je to o hraní alebo o tomto. 500 naberú spojká ktoré pozvú každého hráča čo sa zahlási. :eek:
 

DeletedUser1810

Hosť
To zas bude špehov :) tak buď ich bude moc málo, alebo príliš veľa.. Ľudia vzchopte sa niekto a dajte už tú stovku ;)
 

DeletedUser2704

Hosť
Veď stovku vyhrala na viacerých svetoch nie?
Ale tu to asi tak nebude.
Vyhrá 50 nieeeee.:(
Aspoň podľa mňa.
 

DeletedUser1810

Hosť
No.. ten svet pekne bude začínať.. už NB je na govno teraz ešte aj toto áách, mali sme si radšej vybrať Zetu.. aspoň, že tá rýchlosť pôjde..
 

DeletedUser2704

Hosť
Keby ten počet členov v ally bol 100 alebo 150.To by bolo také akurát.
 

DeletedUser1810

Hosť
Veď hej.. lenže tu ich bude buď 50, alebo 500, ale skôr 50.. žeby niekto dal 100 abo 150? Niéé to hádam nikoho nenapadne.. teda až na tých čo tam za to zahlasovali :p
 

DeletedUser2380

Hosť
radsej nekomentujem... 50-! je to bojova strategicka hra nie stavitelska pre lamy... ked sa nudite kupte si lego a stavajte kolko chcete.
 

DeletedUser

Hosť
ahojte

100 je bežne ja by som chcel ani vela ani malo člnov tam nebude
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore