Počet členů v alianci

Počet členů aliance


  • Celkový počet hlasujúcich
    144
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Vážení hráči,

zvolte prosím počet členů aliance, který byste rádi viděli na novém světě.

Upozornění: Konečné nastavení světa se může od výsledků ankety lišit!
 

DeletedUser

Hosť
Zo skúsenosti zo sveta Gamma je 50 členov málo, hlavne na začiatku s porovnaním s ostatnými svetmi je to skoro nič... ja osobne som hlasoval za 100 :)
 

DeletedUser

Hosť
Do dnes som nepochopil Deltu a 200 hráčov v ally.. Chudáci vodcovia. Tiež myslím že 100 je optimum, 50 málo - to je potom všade samá akadémia..
 

DeletedUser

Hosť
Do dnes som nepochopil Deltu a 200 hráčov v ally.. Chudáci vodcovia. Tiež myslím že 100 je optimum, 50 málo - to je potom všade samá akadémia..

však presne tak... a nehovoriac o tom, že časom lamky skončia a zas sa to môže naplniť na tých 100... ja to zatiaľ vidím tak, že Epsilon bude asi ešte viac obľúbené ako Delta :D
 

DeletedUser130

Hosť
heh ... my na alfe sme este nepresiahli 30 clenov v spojenectva a to sme 5.ty v rebricku ...
 

DeletedUser

Hosť
Delta ma hlavne iny problem - jednu neporazitelnu ally, ktora tam vsetko valcuje.. asi Ti nebudem hovorit jej nazov? :)
 

DeletedUser

Hosť
nechápem, že sa našlo zatiaľ 12 ľudí čo hlasovali za 500 člennú alianciu. Veď taký kolos by sa nedal riadiť.
 

DeletedUser1350

Hosť
sa bojis?

na Delte je GOF a vsetko valcuje ja som jeden z nich sme utocna ally najlepsia obrana je predsa utok tato hra je predsa o tom ci nie? i ked deltu moc nehram tak raz za dva dni koli jej rychlosti beta je tiez rovnako pomala Gamma je ok a Epsilon by mohol byt este rychlejsi ako Gamma pokial bude pomaly je to dalsi zbytocne otvoreny server i ked ja by som bol za zakaz aliancii aspon na jedno serveri by kazdy mohol ukazat aky je hrac sam a nie 200 na jedneho
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
500 ? Pane bože to čo bude zbierka známok či čo ? To vôbec nemá význam
 

DeletedUser

Hosť
som zvedavý,či niektorý z tých čo dal 500 bol niekedy vodca.ak áno klobúk dole.:confused:
 

Melancholik

Member
gof tam veli ja som na mori povedane kde je stred sil yankeyov a gof ale hadam vichadzam snimi dobre tak nemam problemi a mam spojencov v gof a to sa prechadzam po hociakej ally co je proti nim
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore