Počet členů v alianci anketa

preferovaný počet členů aliance


  • Celkový počet hlasujúcich
    72
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Tak můžete hlasovat o maximálním počtu členů aliance, anketa je nezávazná, a výsledek nemusí odpovídat skutečně nastavené hodnotě.
Můžete dát i více možností:)
 

DeletedUser4452

Hosť
Nevedel som sa rozhodnúť medzi 50 a 100, tak som dal 75..:)
 

DeletedUser1824

Hosť
So 75 by som bol spokojný....ani málo ani veľa :) :-D
 

DeletedUser5292

Hosť
Viem , že 30 je málo ale to je taký ideál pre mňa. Ale na divy to nestačí :(
 

DeletedUser1824

Hosť
Prečo by to nestačilo? A v takom spojku keď sa dá dokopy elita tak iné spojko môže mať full stav + 4 akadky...nič nezrobia keď sa poskladá partia :)
 

DeletedUser4379

Hosť
Ja najradšej preferujem 75, lebo ako povedal JAN nie je to veľa a ani málo
 

DeletedUser5292

Hosť
To sa mi zdá už moc , to sa ani všetci nepoznáte, preferujem úzku skupinu, veľmi dobre fungujúcu s mobilným spojením. :D
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser4452

Hosť
Tak áno, ale nie všetci žijú grepom.:) Ináč, som rád, že moja 75-ka vyhráva..:)
 

DeletedUser

Hosť
ja skor by dala 100, hram to poriadne dlho od zaciatku vlastne, a 100 ludi poznam aj ja uz aj osobne. Takze nie je zle, ale uvidime ako nakoniec to dopadne :)
 

DeletedUser

Hosť
Nepochopim ludi co davaju ze 500.
Vsak to neni mozne naplnit ani z polovice. Takto akurat mozes pozvat pol sveta, ale aj tak neprime viac nez 100.

Ale podla mna je aj tak 75 naj.
 

DeletedUser

Hosť
pamatuju si aliance o osmistech členech:) ne že by byly funkční, ale byly:) i větší:)
 

DeletedUser1824

Hosť
Fúha...800? ty kokso nechápem ako sa to dalo viesť.Mali tam regióny alebo divízie :D
 

DeletedUser

Hosť
mě se neptejte, já v ní nebyl:) podobné molochy jsou o ničem.. sami víte kolik lidí je aktivních v alianci o 80 členech
 

DeletedUser1824

Hosť
40 z 80 to hrajú...a z tých 40 až 20 sa starajú o seba....a z tých 20 je 10 lám...a z tých 10 zvyšných sú 5 vo vedení :D
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore