Plávanie

DeletedUser

Hosť
Tak toto považujem za najlepší šport.

Milujem vyrazit s partou na bicykloch k jazeru, niekde sa "zašiť" a tam sa oddávať nudistickému plávaniu :):):)

Alebo po dobrej Krivánskej túre sa vykúpať v Jámskom plese.
Lenže to môže byť aj fajn drahé. Ale adrenalín je adrenalín :):):)

Alebo v mori sa pohrávať s prílivom a prípadným žraločíkom :D
Tak tomu hovorím: ham-ham šport!

Ktorý šport je krajší ako plávanie? Nechať sa tak unášať vodou a vodníkom...
 

DeletedUser

Hosť
nuz ja nudisticke plavanie nemusim... max. sa nanho pozerat z brehu :) :) ...ja skor plavam na rychlost v bazene... ale rad sa aj vysantim v roznych vodnych parkoch...

a plavanie je najlepsi sport hlavne preto, ze sa prinom zapoji najviac svalov...
 

DeletedUser130

Hosť
plavanie mi pomohlo schudnut a je to velmi prijemny sport ...

... ak mam plavat v bazene, tak je to o tom, ze si odplavam svoju 1000ku a idem von ... nechapem tych, co sa chodia do bazenu macat ... macat sa mozu doma vo vani ...
 

DeletedUser

Hosť
Tak ja som za, ze plavanie je super. Hlavne pre regeneraciu ( cize pohodickove plavanie ) a aj pre kondiciu. urcite prispieva aj ako super doplnok po urazoch ako rehabilitacia ( akurat to absolvujem ) a celkovo napomaha uvolnenieu celemu telu.

Exterem ako plavanie v Chranej Kraj Oblasti, je zaujimava skusenost a more je tiez super, no a zraloka treba pokusat, ved ako sa do hory vola tak sa z nej ozyva.

Inak najlepsie je na plavani, ked udru marzy a mame klzisko, ci to som asi odpobocil, to je uz okolo hokeja...hi hi h :cool:
 

DeletedUser

Hosť
Plavanie

Vzdy som bol nazoru, ze sex je nejlepsi sport, ale pri tomto teple menim nazor... Posledny tyzden chodim plavat kazdy den a dnes som si dal prestavku, to bola CHYBA!!
Bez osviezenia som svoj pohyb obmedil pri dnesnych 34°C na vylet do mrazaku po zmrzlinu a spat :confused:
 

DeletedUser

Hosť
Tak teraz určite to plávanie pomôže a hlavne v týchto horúčavách...Hoci teraz by bolo lepšie iné plávanie a to niekde v bazéne na kúpalisku a pod. :)
 

DeletedUser

Hosť
Tak já, jako vášnivý rybář, nedám na koupaní dopustit. Neexistuje snad nic lepší, než brzy ráno vstát, jet někam na ryby, chytnout pěkného kapříka na oběd a pak si před odjezdem, kdy sluníčko pěkně praží, vlézt do vody a pěkně si zaplavat. :rolleyes:
 

DeletedUser

Hosť
Kedže bývam na Domaši čo je rekreačná oblasť v pribehu leta som vo vode dosť často ... aj keď som nudistické plávanie (opaľovanie) ešte nepraktizoval mohlo by to byť zaujímave ... momentálne v tomto teple uprednostňujem 3krát denne sprchu :) a niečo chladené do pohára ...na slnko moc nevychádzam :)
 

DeletedUser

Hosť
No kto chce isť na kúpalisko do Nitry asi nikto :D


Tak nemám kde ísť :D Musím byť doma vo veľkom bazéne :D
 

DeletedUser

Hosť
My máme kúpaliskos morkými vlnami a s veľmi veľa tobogánmi..tzv. Vodný svet :)
 

DeletedUser2467

Hosť
Rad si zaplavam ale iba na kupalisku nie v plavarni ... ale najlepsie je to pri mori ...:firework:
 

DeletedUser5147

Hosť
Toto leto som si moc nezaplával boli sme akurát v termalnom kúpalisku ale tam to je o ničom Milion ludí tam je tak si nezaplávam
 
Hore