Panelák

  • Zakladateľ témy DeletedUser1318
  • Vytvorené

DeletedUser

Hosť
Klasický slovenský denný seriál..Buďme radi,že aspoň niečo máme slovenské,lebo veľa toho už nieje.
 

DeletedUser

Hosť
somarina

panelík je úplná blbosť, veď je to telenovela na slovenský spôsob, miesto chuanity ivana a miesto fernanda jakub, inak komplet to isté, videl som pár častí a vážne som mohol ten čas využiť inak, veď je to len o tom, kto chce s kým spať a kto koho p******l (pardon za výraz, dopĺňajte si :)), nemá to vôbec zmysel pozerať... aj keď je pravda, že potom už z našich TV ostáva len šehrezáda a 4.krát púsťané otrepané retro relácie na STV...
 

DeletedUser

Hosť
suhlasim z tebou teraz sa daju pozerať iba zahranične kanaly...
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Panelák pozerávam,keď v TV nieje nič zaujímavé.Najlepšie je ten doktor,ktorý má "žiadavú" manželku a ešte k tomu dve dcéry a s nimi aj pes :D
 

DeletedUser

Hosť
podla mna je to konina tisicročia ja to vobec nekukam ani nechcem o tom počuť :D proste je to konina
 

DeletedUser

Hosť
Napíšem to takto:
Prvé série boli oničom,stále sa to točilo okolo jednej témy,po nejakej "revolúcii" príbeh oživili a ozaj to tam "žije".Posledné dve série sirád pozriem,hoci v archíve,ale pozriem,je tam vtip,a dá sa tomu pochopiť,asi jediný normálny slovenský seriál,ktorý nám slovenskí reiséri môžu ponúknuť (aj tak je toi ba Andy Kraus)
 

DeletedUser

Hosť
Keby som to mal ohodnotit od 0 do 10 bodov tak by som dal -4 (minus styri). Je to somarina jak vsetky tieto slovenske serialy. Vobec sa netesim ze mame taeto slovenske serialy. Mohli by ich radsej vsetky zrusit a peniaze pouzit na nieco ine.

Kedysi sme mali aspon rozpravky pekne. Teraz mame ... nic.

A urcite tie turecke telenovely su lepsie nez panelak podla mna. Ale aj tie su na nic (0 z 10). :D

So slovenskych serialov zvladam pozerat maximalne tak mafstory a obcas aj profesionali.
 

DeletedUser

Hosť
Tak Profresionáli ešte aký taký seriál je,ale Mafstory sa za seriál nedalo pokladať..
 
Hore