Přihlášky do Rady hráčů Grepolis

DeletedUser5599

Hosť
Vážení potenciální uchazeči,

těší nás, že zvažujete představit se jako kandidát do rady hráčů Grepolis.

Věnujte prosím chvilku na sepsání svého představení, ve kterém vyzdvihnete, proč byste se právě vy měli stát představiteli své jazykové verze.

Toto vlákno bude ponecháno otevřené do 19. 4. 23.59 SELČ. Představte se tu prosím do tohoto data, abyste tak mohli být zařazeni do herního hlasování.

Herní hlasování je v tuto chvíli plánováno na 27. apríla 2018.

Upozornění: Toto vlákno je přísně moderováno. Každý příspěvek, který neobsahuje přihlášku do rady hráčů Grepolis, bude patřičně odstraněn.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser1769

Hosť
Zdravim!
Rad by som sa stal clenom rady. Mam 34 rokov, grep od 2010. Hovorim anglicky, nemecky, slovensky a madarsky. Pri kompe som cez tyzden od rana do vecera, na mobile furt.
 

DeletedUser6068

Hosť
Dobrý deň.
Aj ja by som sa rád stal členom rady. Mám 21 rokov. Priznávam , že Grepolis som začal hrať neskôr ako ostatný hráči lebo som bol skôr zamierený od roku 2010 na hru divoké kmene a the west ktoré sú tiež súčasťou značky innogames . To neznamená ale , že mám málo skúsenosti. Ovládam jazyk Slovenský (materinský) , Anglicky (pokročilý) , Český ( Pokročilý + študujem v tej krajine) . Na počítači som skoro kedže som študent na vysokej škole ale to nestačí k tomu aby bol hráč dobrý :) . Mám výhodu oproti mojím konkurentom vo vyššom veku , že nie som obmedzovaný vlastnou rodinou ( manželka, deti, svokra) . A kedže mám veľa volného času prečo by som ho neobetoval na takúto dobrú vec . A rád by som bol zástupcom hráčov ktorý nemajú veľa času , ale majú skvelé nápady. A preto chcem hlavne počúvať nápady aj obyčajných hráčov , ktoré by som následne posunul ďalej , kedže si uvedomujem že nie každý ma toľko času ako vysokoškolák . Len na záver viem že nemám najviac Greposkóre ale to nemení nič na fakte , že by som nepomohol váš skvelý nápad posunúť ďalej. Zas nebudem spamovať členov rady blbosťami len tie najlepšie rady vždycky vyberiem :) PS : Aj ja mám svoje nápady nebojte sa :) . Bola by to pre mňa veľká skúsenosť do života kdeže pracujem s ľuďmi. Prajem pekný deň :)
 
Naposledy upravené moderátorom:
Hore