Otázky, pripomienky ohľadom ocenení

DeletedUser

Hosť
Han, zatiaľ sa nič také neplánuje, ak sa bude niečo také chystať určite o tom budete informovaný.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Dobre, ďakujem mathewko. A ešte som ti písal aj do správy, prosím pozri si to!
Ďakujem.
 

DeletedUser

Hosť
Je niekde databáza s oceneniami?
Môžem si zistiť, koľko ocenení istého typu získal určitý hráč?
Teda zaujímam sa hlavne o Denné medaily Útočník, Obranca, Plienič a Veľmoc.
 

DeletedUser

Hosť
No jo, a inak zobrazuje len dátum prvého získaného denného ocenenia. Myslel som, že sa to aktualizuje, keď ho získam znova.
Tak si idem zahádzať profil všetkými medailami :)
 

DeletedUser

Hosť
nie ked tak napis hracovy aby ti to poslal spravou a tam ti hodi vsetky ocenenia ;D nemusis spamovat profil
 

DeletedUser

Hosť
Mal by som otazku ze preco som na achillese nedostal ocenenia za 5 dobytych miest a za 5 postavenych osidlovaciek ?
 

DeletedUser1879

Hosť
pretože tie ocenenia sú už 3 mesiace pokazené a aj keď som to už 2 krát hlásil tak za 2 mesiace s tým nikto nepohol
 

DeletedUser

Hosť
A programátoři z Německa se smějí jak Vám to natřeli. Konkrétně Lucklosera si dobírají každé ráno na brífingu a hádají se co mu příště seberou.
 

DeletedUser1879

Hosť
vďaka sultán veľa vecí sa mi tým objasnilo, no ale ja tam už nehrám na tom konte tak jemu už nemusia nemci zle robiť.
 

DeletedUser4205

Hosť
a kedy dostanem ocenenie hrdinsky stratég? a ake su to akcie na dosiahnutie sveta hrdinov
 

DeletedUser4379

Hosť
a kedy dostanem ocenenie hrdinsky stratég? a ake su to akcie na dosiahnutie sveta hrdinov

Hrdinského stratéga dostaneš vtedy keď splníš to že Založíš a dobyješ jedno mesto, Nazbieraš 7500 bojových bodov, Budeš mať 20 000 bodov v rebríčku a použiješ 100 kúziel. a akcie sú také že 50 naj spojenectiev musí mať 250 000 000 bodov dokopy a ešte že tvoje spojko musí mať ostrov pod nadvládou ale nechápem načo sa to pýtaš keď to je umiestnené v hre a na fore :)
 

DeletedUser

Hosť
Tú sú divy, keď má prvá päťdesiatka alli 250.000.000 bodov, ale to ocenenie ťa pustí na svet hrdinov, u nás len Achilles...
 

DeletedUser4379

Hosť
Myslíš že si to prečíta? Má tu jeden prispevok a je tu od decembra asi Grepolis už nehrá. A jeho príspevok je tu už viac ako pol roka.


Edit: Odstraněna zbytečná citace / Dardevil1
 
Naposledy upravené moderátorom:
Hore