Osídľovacia loď a populácia

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Pred pár dňami ma trošku zarazilo, že Farma má maximálnu úroveň 40 (+ Termálne kúpele a výskum Pluh) a potom už nemôžem mať ďalších obyvateľov a teda keď ich všetkých vyčerpám, tak ani ďalej stavať budovy a zväčšovať armádu.
No ale keď chcem vyrobiť osídľovaciu loď, tak na to potrebujem 170 ľudí a keď osídlim mesto, tak ona mi zanikne, nie? Ale o tých 170 ľudí už nadobro prídem, alebo sa mi potom vrátia?
A ešte by ma zaujímalo, či sa dá populácia aspoň nejak získať späť z armády, keby som zrušila časť armády, ale dá sa to vôbec, alebo iba ak ich pošlem na smrť?
Ako sa vôbec toto dá riešiť, aby som mala dosť ľudí, ale zároveň aj mohla ďalej stavať, aj mať armádu?
 

DeletedUser

Hosť
170 populácie sa ti po úspešnom prebratí mesta vráti do mesta odkiaľ si OL poslal.
Armádu zrušiť nemôžeš nijakým iným spôsobom, jedine tak, že budú usmrtení pri útoku alebo pri obrane.

Pokiaľ sa ti stalo, že si postavila priveľa armády v nedostavanom meste, ktoré máš záujem vystavať, potom ti naozaj neostáva nič iné, iba vojsko/lode poslať na smrť, ideálne tak, aby si z toho mala prospech aj ty sama - pošli ich rabovať k súperovi a podobne.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore