Oropos

DeletedUser5790

Hosť
Ja lamka, co ti poviem mam 460 bir a cakam kedy trafim Astronixa ale nedari sa nestiham casnuto moju podporu pred jeho utoky, a tak strasne rad by som mu dal plavanu :(
takze porad umis stavet jenom hromadu birem aniz bys je dokazal vyuzit nebo celkove byly k nicemu... a zase te kazdy obejde a skoncis jako otloukanek
vubec nepremyslis dopredu... nerostes... a casem to dospeje zase do te faze kdy ten tvuj pocet birem nebude nijak vyjimecny protoze to bude mit kazdy... protoze kazdy bude mit vyrazne vyssi pocet mest nez ty :D svet co svet to takhle konci vid :p

jinak pri prochazeni stats jsem si vsiml bariho... tak ho pozdravujte nekdo mozna si vzpomene :D ani si uz nevzpominam jestli jsem se s nim treba kdysi nepohadal :D :D
 

DeletedUser3947

Hosť
takze porad umis stavet jenom hromadu birem aniz bys je dokazal vyuzit nebo celkove byly k nicemu... a zase te kazdy obejde a skoncis jako otloukanek
vubec nepremyslis dopredu... nerostes... a casem to dospeje zase do te faze kdy ten tvuj pocet birem nebude nijak vyjimecny protoze to bude mit kazdy... protoze kazdy bude mit vyrazne vyssi pocet mest nez ty :D svet co svet to takhle konci vid :p

jinak pri prochazeni stats jsem si vsiml bariho... tak ho pozdravujte nekdo mozna si vzpomene :D ani si uz nevzpominam jestli jsem se s nim treba kdysi nepohadal :D :D

pamätám pamätám, neviem už z ktorého sveta ale dakedy si šiel tak ako na tomto svete ide Astro :) ...a nečudoval by som sa, keby sme sa dakedy pohádali, bol som niekedy dosť vyhrotený mladík, ale ak také niečo bolo, už je to zabudnuté (doslova :D)
 

DeletedUser6272

Hosť
co sa deje so spravami a forom v hre? nepouzitelne, nedaju sa otvarat ani vytvarat topics
 

-Errorko-

New Member
Tak sme to vyhrali , ďakujem ...Once Again... za spoluprácu a spoločnú výhru , vyhrali sme s nadvládou 91% , taktiež ďakujem všetkým ostatným spojenectvám za účasť , hlavne Golden Rain za to ,že vydržali najdlhšie :cool::cool:, užívajte mier kým svet neskončí.
 
Hore