Okienko informatora Svetu Delta pre Orákulum

DeletedUser

Hosť
Zdravím Vás milý hráči,

kedže na svete delta pre časopis "Orákulum" nebol informátor tak so neváhal a napísal som email. Tak som sa dostal na tento post.

Prosím sem vkladajte vaše nápady, rady, proste všetko čo chcete o svete delta v časopise alebo vaše reakcie na články tíkajuce sa sveta Delta. (zatiaľ nemám ani v 1. a ani 2. vydaní článok)

Dopredu ďakujem.
S pozdravom marek2810
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
no ja by som chcel aby okular v dalsom cisle napisal nieco o tych chatoch ......... ze ako lebo niektorim to ide anym nie tak by som sa to rad dozvedel .........vyhovuje:ceve:
 

DeletedUser

Hosť
Sprav rozhovor s nejakou známou postavou zo silných spojenectiev. Zisti, či boli na tomto svete nejaké dlhé a poriadne vojny, ktoré by stáli za zmienku. Napíš o Gates of Fire. Vraj sú na všetkých svetoch.
 

DeletedUser

Hosť
nie niesu na alfe a ani na bete niesu teda su zalozeny ale nehraju :) cize gates je len na gamme delte a epsilone len tolko k tomu :)
 

DeletedUser

Hosť
no viem svoje ale to je skor na sukromnu postu ako na forum :)
 

DeletedUser

Hosť
Ok kedže Sorkan nekomunikuje ani nikto iný takže nemám info lebo si ich z palca nevicucám ale napíšem čo viem a mám.
 

DeletedUser

Hosť
Tak za pár dní máme vydané ďalšie číslo. Na čo sa máme tešiť marek? Čo si pre nás pripravil? (Dúfam, že dačo tam od teba bude)
 

DeletedUser

Hosť
Treba zohnať nového kebyže hám DELTU tak by som sa prihlasil ale aj na gammu ale tu uz ma OBRTLIK. Poslednom casu sa dost zaujimam o "novinarstvo" a zurnalistiku....

Ale tých informátorov je málo treba im nejako zvysit motivacie aby sa o tie informatorske pozicie "bili"
 
Hore