Ocenenia

DeletedUser

Hosť
Chcem sa spitat ked na epsilone zrusim ucet tak na zete my tie ocenenia v profile bude vidiet kedho zrusim na epsilone ?
 

DeletedUser

Hosť
áno,ale bude vidieť že je to z toho sveta ktorý si zrušil
 

DeletedUser

Hosť
No to viem ze to bude vidiet ze je t oz toho sveta ale dik aspon viem ze my ostanu tie ocenenia ze budu vidiet aj na Zete...tak mozte to zamknut...
 

DeletedUser

Hosť
Chcel by som sa spýtať prečo sa mi neaktualizovalo ocenenie alebo ocenenia na Svete Alfa pretože mám už vyše 31 000 bojových bodov útočných a mám tam stále ocenenie že som porazil iba 2500 nepriaťeľských jednotiek...:confused:
 

DeletedUser

Hosť
ahoj

chcem sa opitat opsadil som mesta a nedostal som medajlu aj v rebričku som sa kukal a bol som prvy ?
 

DeletedUser

Hosť
Záleží na tom akú medailu si očákaval.
"dňa.... si dobyl v tomto svete najviac miest" - ak si ju nezískal, niekto prirodzene získal viac miest ako ty.

Tu je prehľad ocenení a kritérií, ktoré je na ich získanie potrebné splniť.
http://wiki.sk.grepolis.com/wiki/Ocenenia
 

DeletedUser

Hosť
s medailemi jsou trable, hlásí se to technikům, leč přednost mají spíše věci ovlivnující hru.. medaile jsou přeci jen kosmetickou záležitostí..
ale klidně to pořád oznamujte, když Vám nějaká nepřidje.. chyby se napravit musí:)
 

DeletedUser5903

Hosť
Mam otazku... Ked sa zacal sovy svet tak sa pise, ze ocenenia typu "Pan sveta" sa davaju az o 2 mesiace po spusteni sveta... takze ked sa medzitym dostanem medzi TOP 20 tak po uplynuti 2 mesiacov budem az povedzme 120. v rebricku dostanem to ocenenie ze som bol v TOP 20, alebo sa to bude davat podla aktualnej pozicie?
 
Hore