Obrana

DeletedUser

Hosť
Ano presne tak. Ked si si nastavoval boha v chrame tak tam si to mal napisane. Staci citat na co klikas. ;)

Myticke jednotky mozu podporovat len mesta s rovnakym bohom. A ak zmenis boha v meste tak vsetky myticke jednotky vyrobene v danom meste umru.
 

DeletedUser1879

Hosť
ale aj tak najprv si prečítaj viky veľa vecí sa tam dozvieš a až potm treba využívať fórum.;)
 

DeletedUser3213

Hosť
Prečital :) som take veci čo ma zaujimali a potreboval som to vedieť :
rolnícke dediny, jednotky, bohovia, dobytie, vzbura, fenický kupec, výskum, grepolis 2, mestá duchov,divý sveta , Kolonizácia ešte som toho čital viac na wiki , ale nebolo tam nič o bohoch že nemožem podporovať z jedného mesta do druhého mesta iné mýtické jednotky ked je v inom meste iný boh
 

DeletedUser

Hosť
ja davam do obrany mece lukostrelcov a hoplitov.obcas zamenim hoplitov za vozy ale potom s vozmi utocim a ked mi zacnu zomierat tak to znovu vystriedam.znova je to len moj nazor a kazdy ma inu strategiu :)
 

DeletedUser

Hosť
daj si tam aj bojovníkov z mečom :D
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
však a nedáva??

erik neuschwendtner napísal/-a:
ja davam do obrany mece lukostrelcov a hoplitov.obcas zamenim hoplitov za vozy ale potom s vozmi utocim a ked mi zacnu zomierat tak to znovu vystriedam.znova je to len moj nazor a kazdy ma inu strategiu
 

DeletedUser3213

Hosť
Aký máte názor na mýtickú jednotku : Kentaurus ?
Oplatí sa ju stavať ? je dobrá len na ostré zbrane
Podla simulátora jeden kentaurus zabije 29 hoplitov a pri tom sa zabije aj on
 

DeletedUser

Hosť
radsej pegas ako kentaur ale je zaujimave mat rychlep prepravky a kentaurov a doplnat pegasy :)
 

DeletedUser

Hosť
Simulator to neukaze presne. Tam mas aj hradby aj vselijake halusky a kentaur je vacsi zabera viac ludi.


Presnejsie to najdes tuto:
http://forum.sk.grepolis.com/showthread.php?p=5158#post5158


Podla mna na obranu proti ostrym stacia lukostrelci. Kentaurus je silnejsi ale drahsi a moze podporovat len Atenu.

...

Teraz som skusal kombinovat Pegas+Kentaur+Sermiar a porovnat s Kerberus+Lukostrelec+Bojovy voz.
Armada s kerberom bola vzdy slabsia. :)

Takze armada Kentaura a Pegasa je nielen rychlejsia ale aj silnejsia. :)

Len armada s kerberom stoji priblizne rovnako vsetkych surovin a armada s kentaurom stoji hlavne vela dreva a potom striebro a takmer ziadny kamen.


Meduzu sa mi uz kontrolovat nechcelo. :)



Ale armada sameho pegasa + klasicke jednotky je slabsia nez armada kerbera + klasicke jednotky.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
hej ale pegas lieta to je najlepsie a rychlost zasahu je skvela ;) preto ich zboznujem :D
 

DeletedUser2675

Hosť
mam dobru obrannu taktiku aby obranca neprisiel ani o jedneho vojačika treba pri utoku na mesto poslat vsetko preč !
 

DeletedUser3213

Hosť
Ja mám tiež dobru taktiku ktorá sa mi nedávno osvedčila = moj protiútok aby obranca nestihol úhnuť :D

A ked vyvolá povstanie a pošle OL ? stále budem uhýbať ? :D
 

DeletedUser

Hosť
u mna = bojovnik s mecom, lukostrelec
a na namornu - birema
 
Hore