Obrázky (lamky)

DeletedUser

Hosť
neni to skarede, ale neviem... to druhe sa mi moc nepaci...
 

DeletedUser

Hosť
Všetko je robené cez ADOBE.
Robil som jednoduché úpravy nič extra :) ale ďakujem a samozrejme aj kritika sem patrí :D
 

DeletedUser

Hosť
strach, toto by som sa hanbil sem davat

p.s. program adobe veru nepoznam, pokial viem je to firma
 

DeletedUser

Hosť
cjay , dokážem spraviť obrázok aký chcem , no bola tematika taká aká bola a malo sa robiť na jednoduchý štýl !!

PS : nehanbím sa to sem dávať a ak nepoznáš program adobe photoshop nemám slov. ;)
 

DeletedUser

Hosť
ok takze takto,
skus sa popozerat po roznych tutorialoch, napr cesky tutorials.cz
tie obrazky maju strasne farby a tie efekty su ako z ukrajinskeho filmu. Musis sa naucit rozlozit objekty. nie je to len ze nacapes obrazok jeden cez druhy zmenis opacity, pridas nejaky font ktory sa tam absolutne nehodi atd.
nechcem ta odradzat, len cvic a cvic a o nejaky cas sem hod tvoje vytvory. nebudem ti klamat, tie prve dva za vela nestoja.

p.s. asi si ani nepochopil co som ti chcel napisat ohladom adobe. adobe je firma, photoshop je produkt. tiez nehovoris ze pouzivas microsoft ale windows.
 

DeletedUser

Hosť
OK nechápeš ani ty mňa ani ja teba , je to vzájomné. ;)
-obrázky su tvorené základnými efektami čo znamená jednoduchosť
Prečítaj si pozorne čo som napísall !! v predchádzajúcej správe...
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Ten prvý sa mi viac páči ale aj druhý,no sú veľmi dobré :)
 

DeletedUser

Hosť
mne sa nepaci ani jeden, pozor!!tym vsak nechem zhadzovat nikoho pracu, ja by som nic take spravit nevedel
ja radsej papier a ceruzku do ruky... vtedy mi to ide...(misicka od PC sa zle drzi :D )
 

DeletedUser

Hosť
ok takze takto,
skus sa popozerat po roznych tutorialoch, napr cesky tutorials.cz
tie obrazky maju strasne farby a tie efekty su ako z ukrajinskeho filmu. Musis sa naucit rozlozit objekty. nie je to len ze nacapes obrazok jeden cez druhy zmenis opacity, pridas nejaky font ktory sa tam absolutne nehodi atd.
nechcem ta odradzat, len cvic a cvic a o nejaky cas sem hod tvoje vytvory. nebudem ti klamat, tie prve dva za vela nestoja.

p.s. asi si ani nepochopil co som ti chcel napisat ohladom adobe. adobe je firma, photoshop je produkt. tiez nehovoris ze pouzivas microsoft ale windows.

Ukaž niečo ty a potom sa ozívaj.

k veci, 1. sa mi páči a trochu aj 2. :)
 

DeletedUser

Hosť
Uff nechcem sa tu hrat na nejakeho geroya alebo nieco ale, trosku ti chyba sebakritika... podla mna je pekne ze pouzivas Adobe Photoshop ale to je ako keby si pouzil 100 tonovy zeriav na jedno-kilovu rurku...

Tvoje dielka by som oznacil za amaterske, aj ked nechcem ta sudit pretoze kazdy nejak zacinal... ja len dufam ze si fakt pozres nejaky tutorial alebo si kupis knihu - prezres instruktazne videa, aby si dokazal z toho Adobe Photoshopu vyzmykat viac... je to fakt nastroj kralov, ale musis v nom vediet robit [ja v nom aktivne robim rok a stale je co ucit sa], a toto co si tu predviedol si mal podla mna spravene za 10 minut...

j4nk0
 

DeletedUser

Hosť
zaujímavé,
v tom druhom je vidieť chyby
ale celkom fajn 1-
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Podla mna su tie obrazky dobre.A ti j4nko nepočuvaš že to robil pre kmen na dk a oni to nechceli mať niak extra

nespravis este niake????
 
Naposledy upravené moderátorom:
Hore