NU - Spojenectvo

DeletedUser

Hosť
sever sa najlepšie brani , na juh sa dáva vacsina hracov a potom je taký roztahany kade tade
 

DeletedUser4379

Hosť
Veď práve v tom je ten fígeľ :) Čím vic ich na juhu je tým budeš mať viac BB a viac miest chápeš? :)
 

DeletedUser

Hosť
Hm zaujimavý poznatok :D teraz som na juhovýchode/zapade neviem čo to je ale sever to neni :D (na mu) a utočí sa tu uňo ňuňo :D
 

DeletedUser4752

Hosť
NU - Spojenectvo nebude obrovské spojenectvo, ktoré by pokrývalo niekoľko morí. Je pravda, že na juh ide viac hráčov, stačí sa pozrieť na nejakú mapu sveta a hneď to uvidíte, ale my by sme z toho žiadnu veľkú výhodu nemali. Môžeme sa dohodnúť či to bude SZ alebo SV :)
 

DeletedUser4379

Hosť
Tak ja som za SV :)

A teraz som zistil že na Mu mi dobyli mesto :DDD
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser4752

Hosť
Ankety sú tu.

Áno, je to pravda. Po vyše mesačnom čakaní sa tu objavili ankety, za čo Mauricius-ovi ďakujem. O svoj hlas a názor sa môžete podeliť v až šiestich anketách, tak neváhajte a hlasujte, nech o konečnom výsledku, nerozhodne iba pár jedincov. /ak ešte niekto povie, že o tom rozhoduje iba INNO, tak sa naštvem / .

Čo sa týka vašich žiadostí, tak je treba si prečítam hneď prvý príspevok tohoto náboru. A to konkrétne :
Ak by ste mali nedajbože záujem o vstup alebo prípadnú spoluprácu, tak mi stačí poslať SS / súkromnú správu / sem na fórum, do hry na svete Mu, kde mám rovnaký nick ako tu, ale na e-mail - A.Grimalkin@centrum.sk .
Som rád, že o svoj záujem vstúpiť chcete informovať aj široké okolie, ale dôležitejšia je správa, ktorú mi pošlete, v ktorej o sebe niečo napíšete a tak podobne.
Zo žiadosti typu :
Ja to možno tiež skúsim :)
sa toho o vás veľa nedozviem a zároveň nemôžem učiniť rozhodnutie ohľadom vášho prípadného prijatia.

Do anketovania milí spoluhráči.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser4034

Hosť
Grimalkin s tvojim dovolením by som sa rád pridal k vám do spojenectva ....
Ťahám zo sebou aj pár ďalších hráčov :)
 

DeletedUser4752

Hosť
Pravidlá hry

Každý jeden z vás pri registrácii svojho herného účtu potvrdil, že súhlasí s hernými podmienkami. Ak tomu niekto neverí, nech sa páči, tu máte obrázok :

sOUtop8.png


Samotné pravidlá si ale už všetci neprečítali. Mnohý sa s nimi zoznámili počas hry, niektorí až potom, ako im bol zablokovaný účet a zopár o nich nemá stále ani poňatia. Neznalosť pravidiel, prípadné porušenie pravidiel v "Spojenectve" nebude akceptované a daný hráč bude vylúčený.

Ako sa hovorí, opakovanie je matka múdrosti. Takže hráči, ktorí pravidlá poznajú si ich môžu prečítať ešte raz a hráči, ktorí o nich nevedia, túto skutočnosť zamlčia a naštudujú si ich.

http://sk.grepolis.com/start/rules
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser1350

Hosť
nepredbieham cas pockam az na parametre serveru nehram pomale svety a dobyvanie je to nuda
 

DeletedUser3606

Hosť
Dobre tak kam ideme?SV alebo SZ?Lebo zajtra som doma a ak začne doobeda aby som nebol ďaleko od vás
 

DeletedUser4379

Hosť
Spojko vytvorené volá sa Forum Masters!!!!!! (Potom kludne môžeme zmeniť názov) Pridajte sa prosím :D P,S prepáčte za chyby som plný adrenálinu
 

DeletedUser3606

Hosť
Sorry,ale ja som sa na to vykašľaľ,nič sa nedialo a imperko sme už rozbehli
 
Hore