NU - Spojenectvo

DeletedUser4752

Hosť
Ahojte spoluhráči,

veľa z vás mňa nepozná, o to viacej nikdy nevidelo môj nick. V tejto hre som nováčik. Natrafil som na ňu začiatkom prázdnin a svojou hratelnosťou, nádherným grafickým vzhľadom ma veľmi upútala. Začal som hrať svet Mu, ktorý avšak už pár týždňov bežal. Momentálne som vlastníkom dvoch napredujúcich polisov na ostrove so zaujímavým názvom a to 183256 :)

Takže späť k tomu čo som chcel.
Chcel by som si založiť spojenectvo na nadchádzajúcom svet Nu. Viem, poviete si, taká lama ako ja a chce byť zakladateľom spojenectva. Aj ja som mal za začiatku určité pochybnosti ohľadom toho. Ale po prečítaní skipi-ho návod na vedenie spojenectva som si povedal prečo to neskúsiť.

Pracovní názov spojenectva bude "Spojenectvo" , na vymyslenie názvu budeme mať času dosť, svet nezačte skôr ako za mesiac.
Informácie ohľadom Spojenectva budem priebežne dopĺňať a informovať vás o mojej predstave.

Ak by ste mali nedajbože záujem o vstup alebo prípadnú spoluprácu, tak mi stačí poslať SS / súkromnú správu / sem na fórum, do hry na svete Mu, kde mám rovnaký nick ako tu alebo na e-mail - A.Grimalkin@centrum.sk .

Ďakujem vám za prečítanie môjho oznamu bojovníci.
thisisgrepolis
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser3606

Hosť
:/ rozmýšľam lebo ja idem ešte z niektorými spoluhráčmi na Nu takže ak by sme sa tam spojili :D Fajn by bol svet ako česká alfa-nekonečno hráčov spojenectve :D to by sa vytvorilo jedno spojko a postavilo divy :D
 

DeletedUser4752

Hosť
Som tu opäť milí uchádzači,

aby som vám priniesol nové informácie. Včera som dobyl už 2. mesto a práve teraz mám až 3 mestá. Verím, že mi to pôjde aj dvojnásobne rýchlejšie na svete Nu.
Nekonečno hráčov mi príde dosť a vedenie takého spojenectva si neviem ani predstaviť. Takže nie, také nastavenie by som ja nechcel. Myslím, že základné hodnoty ako 100, 75 alebo 50 sú v poriadku a bol by som rád ak by jedna z nich aj bola zavedená na svet Nu.

Počas môjho doterajšieho hrania na svete Mu som si všimol, že rýchlosť 2 nie je veľmi rýchla. Vojaci sa stavajú pomaly a budovy ešte pomalšie. Skôr by som si vedel predstaviť rýchlosť 3 alebo možno aj rýchlosť 4, ale to všetko bude záležať od hlasovania v anketách, ktoré tu ešte ani nie sú :) , a od konečného rozhodnutia nemcov.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

:/ rozmýšľam lebo ja idem ešte z niektorými spoluhráčmi na Nu takže ak by sme sa tam spojili :D Fajn by bol svet ako česká alfa-nekonečno hráčov spojenectve :D to by sa vytvorilo jedno spojko a postavilo divy :D

Nechcem ťa uraziť jankomur, ale z tvojho doterajšieho prístupu k hre, k fórku a hráčom samotným veľmi nadšený nie som a myslím, že má matcho pravdu.
zmen svoj pristup k hre a hlavne k hracom a zistis o com je tato hra. Bye ...

thisisgrepolis
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Omyl... :D Ankety sú tu len na srandu, Nemci dávajú rýchlosti podľa seba...
 

DeletedUser3606

Hosť
A.Grimalkin v pohode ako myslíš,ináč pozrite sa na archív a ankety Mu,troška rozdiel v tom :D
 

DeletedUser4752

Hosť
A.Grimalkin v pohode ako myslíš,ináč pozrite sa na archív a ankety Mu,troška rozdiel v tom :D

Som rád, že to berieš dobre.
Áno. Ankety niekedy nevypovedávajú o skutočnosti, ktorá nakoniec na svete nastane, ale vo väčšine prípadov sa s ňou aspoň troška zhodujú.

Ale k spojenectvu... Na aké more chceš ísť? :confused:

Rád by som založil svoje spojenectvo na severe. Takže buď more 44 / severozápad / alebo more 54 / severovýchod / . Ale na tomto mi až tak nezáleží...

A jeden dotaz.
Bol mi zmazaný jeden príspevok tu v tejto sekcii. Moja otázka je Prečo ?
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser3606

Hosť
No je mi strašne divné že sa každý tlačí na severozápad,nikto na juh alebo inde
 

DeletedUser4752

Hosť
A tebe vyhovuje toto letné, teplé počasie ?
Na severe budeme mať od neho pokoj a keď práčom / Vrhač z praku / dojdú kamene, tak môžu použiť snehové gule, ktoré by na juhu nikdy nenašli.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser4752

Hosť
Ešte nespíte ?

Tak si zhrňme čo už vieme. Nové informácie ohľadom tak veľmi očakávaného nového sveta zatiaľ nepribudli, čo ma veľmi mrzí. Nielenže nepribudli nové informácie, nepribudli ani ankety, ktoré budú rozhodovať o nastaveniach hry. Ale nemajte strach. Náš čas hlasovania ešte len príde a tam ukážeme čo chcemeee. :)

Počas môjho doterajšieho pôsobenia na Mu sa toho už stihlo za tých pár dní veľa pomeniť. Opustil som spojenectvo, v ktorom som doteraz pôsobil, aby som si mohol už na Mu založiť pracovné spojenectvo s názvom NU - Spojenectvo. Momentálne pracujem na podobe spojeneckého fóra, ktoré by som potom samozrejme použil na svete Nu, a ďalších rovnako dôležitých vecí.

Môj odchod zo spojenectva si nanešťastie všimlo aj zopár hráčov o ktorých som do vtedy ani nevedel že sú, rovnako ako oni nevedeli, že som ja, dokým som neopustil brány môjho bývalého spojka. Aj keď mi na Mu nezáleží, nemohol som si odpustiť, nepotopiť prvý útok, ktorý na mňa išiel dokonca do nočného bonusu :)

wFKZiF6.png


Ale už tu kecám veľa. Spojenectvo môžem sám založiť, ale nebude to spojenectvo. Spojenectvo má byť domovom hráčov, kolektívnu a nie jednotlivca.
A teda neváhajte a dajte o sebe vedieť.

Dobrú noc vám prajem.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser4379

Hosť
Tak ja by som sa prihlásil :) Nu budem hrať na 100% pretože ako veľmi často spomínaný svet Kappa bude končiť :-( Názov spojenectva mi nevadí ale dal by som tam niečo iné názov sveta v tom mi sedí ale to spojenectvo.. to není zase také pekné v tom hodilo by sa tam dať niečo iné. A rád by som si na Nu vypracoval dobrú povesť hráča a spojenca :) Tak keď ti to nevadí tak ja sa k tebe pridám :) a pomôžem ti dobyť SVET NU!!!
 

DeletedUser

Hosť
Tak som sa rozhodol , že to skusim s tebou na novom svete . Máš predstavu na ktoru stranu sa pojde ?
 

DeletedUser4752

Hosť
Nakoľko máme ešte voľné miesta, tak tvoju "žiadosť" schvaľujem. Pôjdeme určite na sever. Či to bude západ / tam niekde bývam / alebo východ, to ešte neviem.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser4379

Hosť
Ja navrhujem juhovýchod alebo juhozápad :) Najlepšie moria
 
Hore