novy update

DeletedUser

Hosť
to je ale sprostost - 300 vojakov - 30 lodi + koloniz. lod v *****...
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
este raz mesto duchov neznamena ze tam nic nebude len ze nema majitela
 

DeletedUser

Hosť
tak totto je potom na co dobree??!!

Opravy chýb:
jednotky dobyvateľa už nebudú zničené pri dobýjaní miest duchov
automatický login bude znova funkčný
opravené zobrazenie obchodnej kapacity v prehľade obchodu
bude možné kopírovať text z okna chatu
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Mestá duchov sa postupne rozpadávajú (klesá počet bodov, búrajú sa budovy). Spolu s mestami postupne umierajú aj jednotky, ktoré sa v nich nachádzajú. Stávalo sa, že hráč začal dobývať mesto duchov a práve počas dobývania sa mesto duchov o kúsok rozpadlo a s ním padli aj nejaké jednotky dobyvateľa. Po novom update sa to už stávať nebude. Týka sa to hlavne sveta alfa kde je starý dobývací systém. (hnusne som to skopcil od aresa snad ma aj tak bude mat rad)
ide o to ze neumru pri demolovani mesta lebo ked sa nici mesto duchov zomierali aj jednotky
 

DeletedUser

Hosť
to by som aj chapal ... ale ja som bol odstaveny hned pri utoku ... nie uz pocas preberania ... a kedze sa pise o oprave chyb ,, tak by mala platit ...

a ked tam niekto cudzi nieco mal ,, tak to malo vykazat ,,, ze mi armada padla pocas utoku na podporu niekoho si ..
 

DeletedUser

Hosť
ROZOBERAS TO V DVOCH TEMACH ESTE RAZ nikdy TI NEUKAZE CI SI UTOCIL NA PODPORU ALEBO NIE NIKDY UKAZE TI LEN KLASICKY UTOK MOZES SA LEN DOHADOVAT CI TO BOLA PODPORA ALEBO NIE ALEBO ZVYSOK JEDNOTIEK CO TAM ZOSTAL
 

DeletedUser

Hosť
Mestá duchov sa postupne rozpadávajú (klesá počet bodov, búrajú sa budovy). Spolu s mestami postupne umierajú aj jednotky, ktoré sa v nich nachádzajú. Stávalo sa, že hráč začal dobývať mesto duchov a práve počas dobývania sa mesto duchov o kúsok rozpadlo a s ním padli aj nejaké jednotky dobyvateľa. Po novom update sa to už stávať nebude. Týka sa to hlavne sveta alfa kde je starý dobývací systém.

chapal by som .... totto tu hore keby ze to mesto uz preberam ,,, cize plynie cas preberania ..

ale nie hned pri napadnuti aby ma to odstawilo ...

a to napr aj pri jednom utoku .. ale to uz o inom .... moja armada 2350 a vsetci boli zniceny pri utoku ,, to by som tiez v poho zobral ... ale ze protihracovi som len 106 vojakov zlozil .... hmmmm ,,,
 

DeletedUser

Hosť
neviem nechapem ako to este mozes rozoberat no tak cim si utocil a co bolo v meste duchov hm ak mal 25 hradby a vezu a vyskumy a neviem cim si ty utocil akymi jednotkami ale presne proste malo vacsiu armadu mesto duchov ako ty aj ked ides na mesto duchov je to normalny utok akurat ze ho nevlastni clovek
 

DeletedUser

Hosť
ok - skipi .. dlhaaa kengura :)) .. muozes to uzawret ... bud som to pochopil,,alebo je to uz, jedno ....

sword_90x90.jpg
 
Naposledy upravené moderátorom:
Hore