Novy svet

DeletedUser6174

Hosť
Ahojte všetci
Vrátil som sa po dlhej prestavke s grepolisom a vidim,že žiadna aktivita na fore a ani hre..
preto chcem aby sme sa dohodli na novy svet minimalne 10 spojenectiev vyrovnananych
aby sme si dobre a hlavne čestne zahrali

kludne to možte riešit a rozoberat dole a vytvarat spojenectva :D

bol by som velmi rad keby to boli spojenectva po 20/30 hráčov
s pozdravom atos
 

DeletedUser6179

Hosť
Jednoznačne súhlasím :) zišiel by sa svet, kde bude nižší maximálny počet hráčov v spoločenstve, lebo 50 je moc... 20 z toho v top 30 a je to vopred jasné
 

DeletedUser6077

Hosť
Tiež by som sa zapojil, čakám na nový svet aby som sa ku hre vrátil
 

DeletedUser5508

Hosť
Rád by som privítal nový svet. Zvyčajne každé 2 mesiace vzniká nový svet. Čakám kým ho oznámia.
 

DeletedUser6032

Hosť
Ceske nastavenie vypadaju ok az na to ze je to dobytko no uvidim podla tohto co bude za nastavenie.. Uz ked to bude vzbura :))
 

DeletedUser5922

Hosť
Ja by som sa rád tiež zapojil, ak sa niečo takéto zmotá
 

DeletedUser5922

Hosť
Ja ešte uvidím kto všetko sa tu ozve, ale nebol by to zlý nápad urobiť zase z toho vyrovnanú hru :D
 

DeletedUser3947

Hosť
ak budú dobré nastavenia tak to skúsim aj ja po čase:) ...rýchlosť by mohla byť ale vyššia ako 2
 

DeletedUser6036

Hosť
v Piatok sa má spustit..a rozmýšlaju ,že nam daju anketu o rychlosti ..tak potom všetci davajte 3 a viac ;)a hlavne Vzburu dufam,že chcete všetci ..blíži sa leto a pri dobyvani by sa to nedalo udržat
 

DeletedUser6032

Hosť
mohli by dať nastavenie aj čo sa týka morálky tak ako urobili teraz na cz nastavenie si zvolili hráči, až na tú rýchlosť :S
 

DeletedUser6036

Hosť
to ano..moralka by tiež nemusela byt..ulna zbytočnost..ked sa v pokročilej faze dostane enemy hrač na tvoj full ostrov a 40 je to nemožne prebrat
 
Hore