Nový svet

masakrovac

New Member
Zdravím, dostalo sa ku mne, že sa bude onedlho spúšťať nejaký špeciálny svet:) Chcel by som sa spýtať, či bude možnosť hlasovať o parametroch sveta? Na CZ fóre to takto urobili a dosť si to ľudia pochvaľovali... Chcelo by to nejaké divy 6/6 ideálna rýchlosť, samozrejme dobyvko a bez morálky:p To je veľmi obľúbené a určite by to prilákalo hráčov:)
 

DeletedUser6253

Hosť
Yes, a lot of servers make a survey for have the point of view of the players... I don't know why there are no survey here.
 

DeletedUser6253

Hosť
We can ask for a survey and with a survey, the players can choose the best settings for the new world ! What do you think about ?
 

DeletedUser5914

Hosť
Urcite by sme prijali vysoku rýchlosť 6/6 by bolo úžasne .. a každý jeden hráč by to prial :)
Zároveň bez morálky ,by každí jeden somnou súhlasil a zároveň ja by som bol za vzburu :)
Kazdí jeden like dajte ak súhlasíte :)
 

DeletedUser6253

Hosť
Každý chce navrhnúť parametre. Musíte sa spýtať Crony, či by bolo možné urobiť prieskum, kde by každý navrhol konfigurácie, ktoré chcú. Čo si myslíš?
 

DeletedUser5914

Hosť
Ten tu, ale nikdy nieje :) a nic nemení takze neviem či on by niečo takéto dokázal
 

masakrovac

New Member
Ten tu, ale nikdy nieje :) a nic nemení takze neviem či on by niečo takéto dokázal
No keď dokázali dať anketu na CZ, tak tuna to nejde?:) To by sa tu ale niekto musel starať aj o to forko... Ale to nevadi no. Vzburu určite nie... To ti bude po pol roku klikať tak 10 ľudí dokopy a aj tak to je tuna už bieda čo sa týka aktivity...:)
 

DeletedUser6253

Hosť
We have to send message to Crony for a survey please ! With a survey we can vote rebellion so please send together a message to Crony :)
 

DeletedUser5914

Hosť
Crony nic nerobi pre slovenský Grepolis :) ja mu už pisat nebudem mám ho plne zuby :(
 
Hore