Nový svet - približný dátum?

DeletedUser6193

Hosť
Ahojte, túto hru som hraval ešte za čias spojenectva Post Mortem (ogs pamätajú).
Chcem sa spýtať či tu sú nejaký aktívny ľudia, ktorý hrávajú túto hru a chcú ísť na najbližší nový server a založiť spojenectvo aktívnych hráčov.
A ešte ak by niekto vedel približný dátum alebo obdobie nového servera, bolo by to super.

S pozdravom,
Adam284.
 

Crony

Administrator
Zdravím, nový svet bude zhruba do 4 týždňov. Viac informácií o nastaveniach a dátume spustenia bude dostupných neskôr.
 

DeletedUser6137

Hosť
Dúfam že to bude dobývanie a Nadvláda. Mám teraz aspoň mesiac pokoj keďže je Kalydón už uzavretý.
 

DeletedUser6193

Hosť
Akože mne to je celkovo jedno, ale mohli by sme sa poskladať nejaká skupinka ľudí ktorá to bude aktívne hrať a niekam to aj spolu dotiahnuť. Keď má niekto záujem začať spolu v jednom sektore alebo na jednom ostrove tak mi napíšte a niečo sa zrieši.
 

DeletedUser6194

Hosť
Ahojte, túto hru som hraval ešte za čias spojenectva Post Mortem (ogs pamätajú).
Chcem sa spýtať či tu sú nejaký aktívny ľudia, ktorý hrávajú túto hru a chcú ísť na najbližší nový server a založiť spojenectvo aktívnych hráčov.
A ešte ak by niekto vedel približný dátum alebo obdobie nového servera, bolo by to super.

S pozdravom,
Adam284.


Ahoj :D toto je môj druhý nick, hrám pod menom Aias 22 no nevedel som sa na forko prihlásiť cez môj klasický nick... Hej, som aktívny hráč a rád by som sa k tebe potom pridal do spojka... Nebolo by zlé aby sa nový svet otvoril ešte niekedy cez tento alebo ďalší týždeň... Ale ak sa otvorí tak tam budem od začiatku (pokiaľ vtedy nebudem na dovolenke). Môžeme založiť spojko :) Rád sa pridám... S pozdravom v realite Aias 22
 
Hore