Nový smer?! ... kúzlenie

DeletedUser

Hosť
Hráč odhinn použil Zemetrasenie na tvoje mesto Východ 01

toto prosim z temy vymaz a radsej dopln uroven hradieb (zhodene katmi) v meste pred prebratim

Aj vašim hráčom píšem niekedy slušnú správu, ak mi zobrali mesto, že si ho zaslúžili. Mne totižto nie je také jednoduché ho zobrať.

aspon sa nestrapnuj:

Úspešne si dobyl mesto ....

004h-Fafnir*
odhinn
Myrmidons

004h....*
odhinn
Myrmidons

Úspešne sa ti podarilo dobyť mesto 004h....* (burton88).
17.02.2012 09:56
 

DeletedUser

Hosť
odhinn to hlásenie, čo som tam pridal je zo včera, keď si vyvolával povstanie. úroveň hradieb bola 25 po zemetrasení bola 22. Katmi si to zhodil až neskôr. Ja už som potom pridávam všetky hlásenia, ktoré ste na mňa použili. Nevyberal som tie, ktoré išli na mestá, kde sa útočí.

Gratulujem ku mestu. Pekne si si to načasoval :) Ja som to skúšal tiež. Bohužiaľ pre mňa mi posunula načasované birky až za tvoj útok z OL. Aj to sa stáva. Nestrápňuj? Opýtaj sa miska, čo som mu napísal, keď mi prebral mesto :) ... To, že som vám včera zrušil 5 OL časovaním, tým sa už asi nepochváliš, čo? :D
 

DeletedUser

Hosť
odhinn to hlásenie, čo som tam pridal je zo včera, keď si vyvolával povstanie. úroveň hradieb bola 25 po zemetrasení bola 22. Katmi si to zhodil až neskôr. Ja už som potom pridávam všetky hlásenia, ktoré ste na mňa použili. Nevyberal som tie, ktoré išli na mestá, kde sa útočí.

s tebou je tazka debata...ja viem, od kedy je tam to hlasenie, len nechapem preco tam je...o co ti vlastne ide? Na co je zemetrasenie? Na pomoc zdolat hradby pri utoku...pomohol som si? Pomohol. Dal som ti zvysok dole katmi? Dal. Nie je moralne dovolene dat dole hradby zemetrasenim pri povstani? To co mas za argumenty?

Gratulujem ku mestu.

Dakujem...

Nestrápňuj? Opýtaj sa miska, čo som mu napísal, keď mi prebral mesto :) ... To, že som vám včera zrušil 5 OL časovaním, tým sa už asi nepochváliš, čo? :D

Strapnujes, lebo take vyhlasenie si nedovolim dat verejne, ani sukromne...nezaujima ma misko, ani zrusene OLky, to si ries s nimi. Napisal si to pausalne, tak sa k tomu vyjadrujem, co je na tom divne? Budem ta parafrazovat: To, ze si nam zrusil 5 OL pises, ale o kolko miest si uz prisiel, sa uz nepochvalis, co? ...v nadvaznosti na tvoje vyjadrenie o obtiaznosti preberania tvojich miest. Howgh!

P.S. Mozes o tom napisat do Palantira, ked si sa tak dozadoval podnetu.
 

DeletedUser

Hosť
Treba sa trošku popodpichovať nie? :D :D

Zatiaľ sme stále v slobodnej krajine a napísať, či vyjadriť svoj názor môžeme. Je tu nato moderátor fóra aby hodnotil, či to tu patrí alebo nie. Heh som presne vedel, že začnem s tými prebratými mestami :D:D Uff no už neviem koľko ich je. Dá sa to rátať na desiatky. Veľko ťažko som sa s nimi lúčil :D Opýtaj sa niektorých tvojich hráčov, či je to také ľahké ... :)
 

DeletedUser

Hosť
tu sa da pozriet kolko ich bolo :D to len pre zaujimavost :)
http://sk.grepostats.com/world/sk5/player/33142/colonizations?page=0

ale z mojich skusenosti je ze obcas aj hrac ktoremu zostane jedno mesto a prisiel o desiatky miest moze skonbcit uplne inak priklady su aj na mojom svete jeden hrac po ktorom islo nase spojenectvo bol rozobrany skoro na nulu denne mal skoro 200 utokov na seba prichadzal o mesta ale bojoval snazil sa :) a nakoniec si ho nasi tak zacali cenit ze bol k nam pozvany a dotiahol to na ocenenie pan sveta ;) a aj na velmi slusne body ;) hodnotit sa da az ked sa uzavrie svet
ale aspon mate veselo :D
a este k tomu ja by som anticasovaci system zakazal toto by som skutocne vyhodil z hry este radsej ako blesky ;D
anticasovaci je len pre lamy pomocnik a pre skutocneho hraca je to na infarkt
vas svet sledujem cez tabulky a zaujima ma ;)
 

DeletedUser3132

Hosť
No nehce sa my to citat cele co sa tu popisalo ale som rad ze si siburty spomenul aj namna :D tie blesky z mojej strany boli schvalne a o dohode viem a hned ked som vlozil co som pouzil hned som sa aj priznal ze som pouzil mal som plnu priazen a ja ju nevyuzivam takze ma neurazaj ze neviem o dohodach!!! :D :D :D to je vsetko co som chcel k tomu celemu povedat, nezvyknem bleskovat ale na tomto svete my priazen od dia len stoji tak preco ju raz zacas neprevetrat??...

EDIT: idem kuzlit tak si daj ochranu mesta :p
 

DeletedUser3132

Hosť
a naco by my boli?? vozy? ja neutocim na tomto svete :D ja ich nepotrebujem proste ak niekto potrebuje podpory tak ich nakuzlim jemu ale inac to nevyuzivam a tak som spravil radost burtymu :D ani som nepozrel co som znicil :D ale OK uz nebudem bleskovat len MOR a HRADBY :D
 

DeletedUser

Hosť
Dobrý večer pán peto852,

táto téma bola vytvorená presne pre hráčov vášho kalibru. Nezaútočia o otravujú kvázy "dobrým" hráčom život. Posielanie kúziel to je vaša bežná rutina. Som rád, že sa ku vám dostalo externé fórum grepolisu a reagujete na neho. Ak si dobre pamätám tak sme si nedávno písali na game, kde ste sa mi vyhrážali (30 000 hráčovi, že na neho zaútočíte - hráč, ktorý má cez 1 000 000 bodov a útok ani ochrana kamaráta nebola nikde :D). Ak sa mýlim, prepáčte.

Hrdinstvo sa z vašej strany zmenilo na každodenné posielanie zemetrasení a MOROV. Len tak ďalej. Ja to všetko archivujem a na konci môjho pôsobenia (ktoré nebude už dlhé, keďže sa blíži svet divov) to všetko zverejním.

Keďže BSP nevyhralo na game myslíte si, že na epse to bude iné? :) Uvidíme. A možno si vytvoríte vlastný certifikát. Možno bude niesť názov: "Najlepší posielač kúziel!" :)

Ale čo iné čakať od hráča, ktorý má cca 80 000 bojových bodov a svoju hernú stratégiu zakladá na odklikávaní festivalov, však? :) ...

Dobrú noc
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
sak sa prihlas na svet ktory hra peto ako svoj hlavny a rob mu to iste :D nikto ti nebrani :) vzdy sa da oplacat rovnakou menou :D
peto to mozno robi preto lebo si nepdporil jeho a luckove navrhy :D to je tiez moznost alebo sa snazi uputat tvoju pozornost mozno si ho zaujal ako muz :D
peto su to len uvahy cisto hypoteticke :D
 

DeletedUser

Hosť
Heh asi by bol rád :D:D

Ale tak sranda, však aspoň sa na epse potom nenudím a môžem si pekne dostavovať mestá :D
 

DeletedUser3132

Hosť
ale burty ty niesi moj typ uz len tym ze si chlap tedy aspon sa tak tvaris :p
co sa tyka epsy tak nemam nanu tolko casu aby som utocil tak neutocim ale je to moja vec ci chcem alebo nechcem utocit... :D
a co sa tyka gamy tak ver ak by som chcel utocit na teba tak by som utocil ale tak mam dost cielov aj okolo seba nie to este utocit na 20 hodin na teba jednak skoda casu a jednak zbytocne plytvanie armady kedze kamos to nehra az z takou aktivitou aby sa oplatilo mu pomahat... :D
 

DeletedUser

Hosť
heh tak som si dobre pamätal :D:D

ale však ja len tak bavkám, aby som si naťahovaním s vami spríjemnil chvíľky strávené na grepolise :D
 

DeletedUser3132

Hosť
co nebol si si isty?? ja si pametam skoro vsetko... aj ako osm bol chvylku v SF :D
ved ja sa tiez len tak bavkam :D a niekedy si to odskaces aj ty ako teraz par zemetraseni, nejaky ten mor a aj blesk :D nezvyknem davat MOR a ani blesky na game mam 102 za hodinu priazne dia a stale malo... :D
 

DeletedUser

Hosť
no to máš lepšiu pamäť ako ja...
asi by som mal omedziť tieto nočné výlety :D:D

počkaj idem na teba šlehnúť na tej game nejaké zemetrasenie a potom si môžeš aj ty vytvoriť takúto tému :D
 

DeletedUser3132

Hosť
no na game ty to asi neoplatim vsetku priazen spotrebuvam ale tak na epse ty to dam aj z urokmy :D
pamät mam az strasne dobru teda na veci k zivotu nepotrebne
 

DeletedUser

Hosť
Dúfam, že to nezarieknem, ale toto "sťažovanie" bolo celkom účinné. Dneska Mor a zemetrasenie iba od peťa :)

Takto sa mi to páči :)
 
Hore