Nový Boh-Apolon

DeletedUser

Hosť
Chvílu som iba tak rozmýšlal a prišlo mi na mysel že čo tak keby bol nový boh...Nemusí byť do normálneho grepolisu...Môže ísť aj ako další boh do sveta hrdinov...aj ked viem že to asi neprejde neodolal som a dal som to sem :D


Apolón- Boh Slnka.Jeho slnečný voz nám dáva svetlo a jeho luk so slnečnými šípmi sú zas slnečné lúče.

Apolónove kúzla:

Slnečný ludia
Popis: Apolón sa rozhodol vytvoriť slnečných ludí ktorých venuje tvojmu mestu.
Následok: Dostaneš 5 slobodnej populácie.
Cena: 60 priazne

Slnečná búrka
Popis: Apolón zosiela na nepriatelov strašné teplo.
Následok: Nepriatelské mesto bude mať o 5% slabších vojakov,10% horšie taženie surovín a o 5% pomalšie stavanie budov
Cena: 160 priazne

Apolónova inkvizícia
Popis: Apolón zošle na dané mesto svojich služobníkov ktorý budú preskúmavať nepriatelské mesto či ho tam niekto uznáva
Následok: Dané mesto príde o 5 vojakov a 5 slobodnej populácie
Cena: 110 priazne

Apolónová smršť slnečných šípov
Popis: Apolón sa nahneval na to že niekto pochoduje s armádou na mesto kde ho uznávajú
Následok: Nepriatel príde o 5% morálky a o 5% mužov v armáde
Cena: 200 priazne

a teraz sa neviem rozhodnúť -_-´´ či tam dať toto alebo nasledujúce kúzlo...prosím aby ste napísali do vášho príspevku ktoré kúzlo mám odstrániť...

Slnečná púšť
Popis: pred nepriatelom sa zrazu objaví púšť...
Následok:nepriatelská pochodujúca armáda príde o 20 mužov a spomalí sa o 30%
Cena: 140 priazne

Mýtické jednotky

Slnečná kostra
Popis: Tieto slnečné kostry niesu moc silné ale kto sa ich dotkne tak od tej extrémnej teploty umrie!

tupá zbran útok: 200 Obrana proti tupým zbraniam: 300
rýchlosť: 10 Obrana proti ostrým zbraniam: 90
kapacita: 60 Obrana proti strelným zbraniam: 40

Škorpion
Popis: Tento obrovský škorpion ma skoro neprerazitelný pancier možné je ho poraziť iba ostrou zbranou na spodku pancieru.

ostrá zbran útok: 600 Obrana proti tupým zbraniam: 980
rýchlosť: 17 Obrana proti ostrým zbraniam: 110
kapacita: 700 Obrana proti strelným zbraniam: 740


Dopad na hru by to nemal mať žiadny...Tak ja neviem posúdte sami aj ked to môže byť otrasné chcel som sa tu s Vami podeliť o môj nápad...
 

DeletedUser

Hosť
ako si povedal na začiatku asi ti do hry nedajú :)

a to kúzlo Slnečný ľudia je prehnané, to by som mohol mať skoro neobmedzenú populáciu a teoreticky by mi stačilo pár miest na celú hru keby tam bola popka celkovo 200000 :) ďalej tá Slnečná púšť, ak by sa to bralo na počet jednotiek tak by to na útok 500 vrhačov malo malý vplyv ale predstav si keď niekto pošle napr 20 mantikor...to by bola obrovská strata na kúzlo za 140 priazne

a takisto je podla mňa už bohov dosť
 

DeletedUser

Hosť
Bol by hriech schvalit tento navrh. :D
Vsetky kuzla ovplyvnujuce populaciu su hlupost. Rovnako si aj pri mytickych jednotkach neuvideol populaciu. Bez nej su nam vlastnosti jednotiek prakticky na nic. ;)
 

DeletedUser

Hosť
ano slobodna popka cez kuzla nie
celkovo nie

ale a velake ALE velmi pekne spracovany navrh aspon ma formu takze hodnotim pozitivne velmi
 

DeletedUser

Hosť
no aha dakujem že ste sa aspon vyjadrili Sultánovi dík za to že mi ukázal súťaž ktorá je už rok stará
Skypimu za tu pochvalu...
Wolfymu za velkú úprimnosť
a tomu helloSvk-čkovi za to že vyjadril svoj názor velmi stručne
 

DeletedUser

Hosť
adam ako rob to dalej je to fajn ked ma niekto nadsenie
ale ide o to ze sa pozeraj na hru realnejsie co je realne dosiahnut aj z pohladu hry kuzlit slobodnu popku nieje mozne
mozno ak tak kuzlit na odoslany utok nejake premiove jednotky aj nad miesto v lodiach ;) to by sa dalo
vzdy zvazuj aj kao je to realne naprogramovat do hry ;)
 

DeletedUser

Hosť
aha oukey dík za radu ak tu nabudúce niečo dám tak to už bude viac reálne :)
 
Hore