Nočný bonus

Nočný bonus?


  • Celkový počet hlasujúcich
    45

DeletedUser

Hosť
Vážení hráči,
koľko členov v aliancii by ste si priali? Ste nightkilleri, alebo si radi užívate spánku? Hlasujte!

Upozornenie: Výsledky ankety sa nemusia zhodovať s konečným nastavením sveta! O nastavení sveta rozhoduje InnoGames.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
dajte najdlhsi nocny bonus aby sme si pospali 9 hodín ved sme este deti
 

DeletedUser1720

Hosť
han o tom kto je este len dieta musis ty najlepsie vediet ...
 

DeletedUser

Hosť
Miro :) ja sa za to že ešte nie som plnoletý nehanbím, ale nemám nejaké veľké potreby písať to sem, kto to chce vedieť ten sa spýta, táto téma nieje o tom že kto má koľko rokov, ale o tom aký bude nočný bonus na novom svete :)
 

DeletedUser1720

Hosť
tak ked som decko tak aspon na ine decko nepisem ze je decko ... ach jaj
 

DeletedUser

Hosť
Nechaj tak miro, zbytočne spamujeme, ak môžte vymažte prosím tie spamy ;)
 

DeletedUser

Hosť
Najednou máme spamy mazat?:) jen je tu necháme ať všichni vidí jaké příspěvky jsou hodny smazání.. nicméně teď bych prosil zpět k nočnímu bonusu, vše další mimo si koleduje o smazání a nejen o smazání.
 

DeletedUser

Hosť
Áno, vieme sulti :) ban alebo karta :D :D ja by som dal nočný bonus 22:00-07:00 aby mal každý hráč čas odraziť alebo si aspoň všimnúť útok...
 

DeletedUser1350

Hosť
ked je ten svet bez preberania miest tak aj nocny rezim by mal byt zruseny ved naco tam potom je? ked to ideme hrat takto iba na vybijanie army mala by tam byt aj moznost nastavenia rychlosti army pri presune aby som si mohol svoju armadu chranit presunmi z mesta do mesta i ked uz samotna rychlost sveta napoveda o neskonalej nude
 
Hore