Noční bonus

Noční bonus


  • Celkový počet hlasujúcich
    140
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Vážení hráči,

zvolte dobu nočního bonusu, kterou chcete na novém světě Iota.

Upozornění: Výsledky ankety nemusí být shodné s nastavením světa!

S pozdravem,
Grepolis Team
 

DeletedUser3068

Hosť
pisal som do rychlosti.....tak pri super rychlom svete....bez nocneho bonusu
 

DeletedUser1720

Hosť
bez nocaku? to sa my zda byt chore to len fakt pre niakych fetakou
 

DeletedUser3132

Hosť
elo bez nocaku by to nebola hra ked poniektory sa chcu aj vyspat... a nocne zivocichy by mali navrch a to by sposobilo odliv hracov
 

DeletedUser

Hosť
skooda ze neni aj od 22:00 do 2:00

pri utokoch je to lepsie - pre utocnika.....

len tak ja som dal 0:00-6:00
 

DeletedUser

Hosť
ten čo tam je najviac nieje moc dobra ale ani najhorši
 

DeletedUser3132

Hosť
vy ludia nerozmyslate, ale vas to prejde ked vam vezmu mesta len preto ze ste si isli aj pospat ra zacas to pomaha totiz... a nie len na grepe sediet
 

DeletedUser

Hosť
ach jaj ja som zažil že kamoš išiel na kavu a prišiel o mesto :) teraz mi to pride smiešne
ale tento mi vyhovuje
 

DeletedUser1879

Hosť
podľa mňa nočný bonus by mal byť všade 8 hodín a posúvať by sa mal len začiatok,
spánok má byť aspoň 8 hodín denne, keď niekto trpí jeho poruchami nech navštívi odborníkov
 

DeletedUser

Hosť
co by na tyto argumenty řekl noční strážný, který spí právě přes den..
měli jsme i návrhy na dopolední bonus pro školáky a prázdninový pro stejnou skupinu. nakonec zde budou jen a jen bonusy..
 

DeletedUser

Hosť
nočný strážný má cez 50 rokov a pochybujem, že hráva grepolis :)

V noci sa má spať a nie hrať. Ja som dal 23:00-07:00, keby sa dalo prv, tak určite vyberiem už od 22:00

Všetci, čo chcú až od 0:00 sú určite deti, ktoré musia prísť na to, že najdôležitejší spánok je do polnoci...
 

DeletedUser1879

Hosť
kľudne zaveďte svet aj pre tých čo sú hore v noci a dajte im bonus cez deň ale nech je to 8 hodín aby to bolo dosť na normálny spánok

a nočný strážnik má strážiť a nie hrať grepolis :D
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser1857

Hosť
podla mna je idálne 22:00 do 6:00 :) pre človeka je dôležitý spánok, len niektoré deti, čo sú hore do 3:00 ráno a ráno sa sťažuju že sú nevyspaté to nepochopia ;)
 

DeletedUser3132

Hosť
uz som sedel par krat na grepe do 1 rana aby som naplanoval utoky ale to by som na jednej ruke spocital, ale spanok je spanok a hrat sa treba cez den a mimochdoom hranie sa je na vyplnenie volneho casu a nie nato aby sme dostali infarkt z nedostatku odpocinku...
 

DeletedUser

Hosť
ja som dala 00:00 - 08:00 vtedy je to najnormálnejší čas, kedy aj sa vstáva, či do práce, alebo prichádza z práce, a ešte dokáže odvrátiť blížiacu sa katastrofu, človek potrebuje spánku 8 hod aby mohol podať 100% výkon.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore