Noční bonus

Noční bonus


  • Celkový počet hlasujúcich
    141

DeletedUser

Hosť
Vážení hráči,

zde prosím zvolte jaký byste si přáli noční bonus.

Děkujeme.
 

DeletedUser1350

Hosť
nocny bonus

na toto nehlasujem aspon na jednom serveri by tato trapna ochrana malych deti odstranena
 

DeletedUser1618

Hosť
na toto nehlasujem aspon na jednom serveri by tato trapna ochrana malych deti odstranena

No prepáč Ty VEĽKÉ dieťa..ale je to na to, aby si hráči mohli aspoň trochu s kľudom pospať.. mi nepovedz, že keby ide na Teba 120 útokov, tak by si celé dni aj noci sedel za pc aby si to vykryl všetko ...
 

DeletedUser

Hosť
Tak neviem, napríklad na *******e také dačo vôbec nie je a všetci s tým normálne fungujú. Podľa mňa to trocha aj diskriminuje ľudí čo chodia na poobedné a noc je prakticky jediné obdobie kedy sa hre môžu venovať.
Je tu možnosť voľby na ktorý server sa zaregistrovať, keď niekto chce nočný bonus tak pôjde na server kde je, keď niekto nechce tak pôjde na server bez neho spolu s ostatnými ktorí ho nechcú.
 

DeletedUser

Hosť
Na inej hre to nenarobi take velke skody ako na tejto.

Na tejto hre je dolezite byt online ked na teba ide utok. Mozes tak napriklad uhnut s vojskom zapnut domobranu a pod. Ked nie si online, tak sa budes tazko branit.
Keby nocny bonus nebol tak by vsetci posielali utok na noc a ty aby si musel kazdu noc a celu noc sledovat ci na teba niekto nezautoci. Na tejto hre by to malo az taky efekt, ze za jednu noc by sa dalo znicit aj celeho hraca. Bolo by to nehratelne. Takze sa dal cas pocas ktoreho hraci nemusia vkuse striehnut ci na nich niekto neutoci a najlepsie je to v noci.

Ked hras v noci tak posles utok tak aby dorazil rano a hotovo.
 

DeletedUser

Hosť
Môžem ťa ubezpečiť že na iných hrách môžeš za jednu noc zničiť hráča oveľa "efektívnejšie" ako tu, pretože tam funguje "instatné" preberanie dedín a vzdialenosti sú podstatne kratšie.
Rovnako je tam dôležité byť online keď na teba ide útok, a všetci s tým rátajú, ale zdá sa že tu je to z nejakého dôvodu nepriechodné tak radšej ostanem ticho.
 

DeletedUser

Hosť
OK, tak tu je to lepsie. :D
Grepolis je vybalancovany tak ako treba.
Ked chces tak chod na anglicke servery. Tie najstarsie su bez nocneho bonusu.
 

DeletedUser1350

Hosť
No prepáč Ty VEĽKÉ dieťa..ale je to na to, aby si hráči mohli aspoň trochu s kľudom pospať.. mi nepovedz, že keby ide na Teba 120 útokov, tak by si celé dni aj noci sedel za pc aby si to vykryl všetko ...

naco by som to vykryval a daroval superovi bojove body aa tym aj body kultury?
vidim ze to nevies hrat ae rozumu chces mat na rozdavanie a nie som decko chodim do prace a mam rodinu
 

DeletedUser1350

Hosť
Na inej hre to nenarobi take velke skody ako na tejto.

Na tejto hre je dolezite byt online ked na teba ide utok. Mozes tak napriklad uhnut s vojskom zapnut domobranu a pod. Ked nie si online, tak sa budes tazko branit.
Keby nocny bonus nebol tak by vsetci posielali utok na noc a ty aby si musel kazdu noc a celu noc sledovat ci na teba niekto nezautoci. Na tejto hre by to malo az taky efekt, ze za jednu noc by sa dalo znicit aj celeho hraca. Bolo by to nehratelne. Takze sa dal cas pocas ktoreho hraci nemusia vkuse striehnut ci na nich niekto neutoci a najlepsie je to v noci.

Ked hras v noci tak posles utok tak aby dorazil rano a hotovo.


skus mi predstavit sposob spomalenia jednotiek aby isli niekam blizko 8 hodin
nikde inde iba na tejto hre existuje takato ochrana a su tiez servery kde sa hraju onlinovky a okrem toho ze mas ochranu iba 5 dni neda sa ani spojit do ally a to su zaujimave hry vtedy sa ukaze aky si hrac a co vies dokazat sam nuz ked chodis do skoly a musis spat 8 hodin tak hraj clovece alebo sachy on line hra znamena ze si on line
 

DeletedUser

Hosť
Skor sa mi zda ze ty nevies hrat a robis sa tu neviem akym najstrom (obranu si spolu so spojenectvom vykryjes a ziskas bojove body ty, nie nepriatel). Este som nevidel aby skuseni hraci boli proti nocnemu bonusu.
K tym casom.
Nejde o to spomalit utok ale vediet kedy poslat. Predpokladajme ze hras len vecer a v noci cize asi tak od 20:00 - 6:00. Dajme tomu ze bonus je od 22:00 do 6:00.

Ak to mas daleko 8 hodin, tak posles o 22:00 a utok dorazi rano 6:00 a ziadny nony bonus nebude. Ak to mas niekde hodinu cesty, tak posles o 20:00 alebo 21:00 a stihnes to pred nocnym bonusom. Ak to mas niekde 3 hodiny, tak posles o 3:00 a utok dorazi rano o 6:00. Ak to mas 4 hodiny, tak posles o 2:00 a utok dorazi tiez po nocnom bonuse. Kedze si vraj v noci online, tak mozes odstartovat utok kludne o 2:00. Ak to mas niekde dalej ako 8 hodin, tak nemas ziadny problem.
Rabovat rolnicke dediny mozes kedy chces, tam nocny bonus neplati.

A ako si vravel. Toto je online hra, tak preco si offline cez den? Mas byt online a nebudes mat ziadny problem.
 
Hore