Nejméně oblíbený člen Grepolis Teamu

Člen GT, kterého máte nejméně rádi?


  • Celkový počet hlasujúcich
    55
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Vážení hráči,

zakládám novou anketu, ve které můžete vyjádřit vaše nesympatie vůči některému z nás:)
Pokud nejte spokojeni s prací některého z členů GT, napište nám to zde. Tímto v této anketě povoluji kritiku naší "práce" - samozřejmě ve vší slušnosti, vulgarity budou mazány a přísně trestány. Doufám, že toho nějak zle nevyužijete, to bych byl opravdu nerad.

Tak hlasujte a případně nám zde napište, co se vám na nás nelíbí :)

S pozdravem
Hlavní Moderátor
 

DeletedUser

Hosť
Ja som hlupák pomylil ja som myslel že toto je o oblubenom a chcel som dať niečo iné. Crony je môj najoblubenejší
 

DeletedUser

Hosť
ja mam rad vsetkych zatial ale pokial viem tak astoronix uz nieje :(
 

DeletedUser

Hosť
Inu, ja myslim, ze tahle anketa je docela zavadejici a mozna ji mel nas nejvyssi boss udelat opacne - ze kdo je nejoblibenejsi :D
Takze ja ten vysledek vubec neberu v uvahu... rika spis o tom, ze Mauricius je nejoblibenejsi :D
A pokud jde o mne, tak ja mam rada vsechny, ja s lidmi vychazim dobre a i kdyz mi nekdo obcas odpovida jen nastvanym linkem na moje zacatecnicke otazky, ja to chapu, mate to tu porad a pri trose aktivniho hledani bych vam nemusela brat vas drahocenny cas, ktery venujete grep. 2.0 A na to se prece vsichni mooooc tesime... :D
Preji krasny den celemu admin. teamu :)
 

DeletedUser

Hosť
a ja mám pocit že táto anketa je neaktuálna... :( ono sa to tu totiž dosť pomenilo...
Administrátor: 0 zmien
Crony

Hlavný moderátor: 0 zmien
Mauricius

support: 1 zmena
Safo
Hemisch
You-FFack


moderátori:2 zmeny
Skinnyboy95
winy


Fatalitas-už nie je moderátor.. :(

;)

:connie::connie:
 

DeletedUser

Hosť
Maurícia nemám rád, pretože je nehorázny spammer, a to čo robil na cz fóre, by sa jeden scvok.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore