Najobľúbenejší člen Grepolis Teamu

Ktorý,z členov teamu je vám najsympatickejší?


  • Celkový počet hlasujúcich
    53
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser72

Hosť
Mauricius byl tuším jen na jednom srazu a to právě na takovým, na který nemají přístup normální smrtelníci...
Ne-ee, neviděli jsme se.
 

DeletedUser72

Hosť
To jsou srazy DK Teamu.
Většinou se pozvou človíčci kteří v DK Teamu buď působí v současnosti a nebo dříve v DK Teamu byli - zkrátka ti, co se nenávratně zapsali do historie a ti, kdož mají práva rozhodovat o osudech ostatních bezvýznamných uživatelů...
Pokud vím, tak tyto srazy se konají co nejblíže Mariánským Lázním... Tedy poblíž Indigrina bydliště.
 

DeletedUser1810

Hosť
A to je to nedostupné miesto pre obyčajného smrteľníka? :) Keď si nejako významne pôsobila v DK Teamu, tak ako je možné, že ti dali Ban? A za čo ti ho vlastne dali? Ak sa môžem spýtať..
 

DeletedUser72

Hosť
Ano, o místě a času konání "supporťáckých srazů" není veřejnost informována. Z takových srazů nejsou ani k dispozici fotky, ale dokážu si to představit... Pití, pití, jídlo a zábava :D

Prosím ? Nikdy jsem v žádném týmu nepůsobila, nikdy v životě se v žádném týmu angažovat nebudu moct a nikdy jsem ani o sobě netvrdila, že jsem byla členkou nějakého týmu...

Mimochodem, ikdybych byla, tak to nic nemění na tom, že bych nemohla dostat kdekoli jinde perma... Takových příkladů je víc a nejen Mauricius.
Viz třeba Vudca měl ban tady na fóru a nebo jeden člen českého Grep Týmu, dostal jak perma ve hře a následně perma na CZ DK fóru a to jen proto, aby poukázal na nesmyslnost jistých rozhodnutí CZ DK teamu.
Jsou to sice vyjímky, ale i takové vyjímky existují ;)

Já dostala ban na základě zabírání vesnic s názvem "silent-killer", přičemž tento ban jsem dostala jen a pouze já, ale už ne jejich majitel (dodnes aktivně hrající i s takto pojmenovanými vesnicemi) který je tak pojmenoval a dokonce ani nikdo jiný, kteří tyto vesnice zabírali.
 

DeletedUser1810

Hosť
A to čo ste boli v Tatrách a máš to aj v podpise.. to bol zraz čoho? :) Silent-killer? A čo je na tom zlé? Nechápem.. a ten majiteľ nedostal? Vieš to určite? A za to si dostala Ban aj tam na fóre?
 

DeletedUser1810

Hosť
Že aj ja si myslím :) okrem toho Banu na Dk bez platenia a bez fyzickej ujmy :p
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore