Najlepší historický film

DeletedUser

Hosť
Bolo tam 300 Chuckov Norrisov. :D Vlastne on je len jeden, tak tam bol 1 Chuck Norris 300 krat. :D
 

DeletedUser

Hosť
Wolfy: Ale ty vieš, že tí vojaci skutočne pobili toľko vojakov, či to berieš ako fantasy?

Alebo si myslíš, že Chuck Norris bol narodený skôr ako sa narodil?
 

DeletedUser

Hosť
To je jasne ze ich vela pobili. Ale urcite to nebolo tak ako vo filme. Len sa tam rozmachovali na vsetky strany a vsetci im lietali do rany a perzania taki lajbavi ze nie a nie trafit spartana. Mali tam sice falangu, ale to len na zaciatku aby to dobre vyzeralo, potom sa rozprchli po bojisku a bojovali 1 vs. 1. Ak by bojovali ako vo filme tak by prezili len par hodin.

Takejto presile sa da odolavat v priesmyku. To je vseobecne zname. Lenze to by nemohli robit take frajeriny ako vo filme a nebolo by to potom huste.

PS:
Tu nejde o to ci ja viem ze ich tolko pobili ale o to ze ci ty vazne veris ze sa to mohlo udiat tak ako vo filme. ;)
S Chucka Norrisa by som si srandu radsej nerobil.
:)
 

DeletedUser

Hosť
viete co je na tom filme cudne???? moralka tych perzanov sak tam padali jak pokosena trava ale stale chodili
 

DeletedUser

Hosť
Hej wolfy. Máš pravdu. Presne si pamätám tú scénu, keď sa Leonidas rozmachoval hlava-nehlava a čo to nepriateľom poodsekával, no a to bolo až prehnané, ale všetkým sa to páčilo, tak prečo nie vo filme? Ale tiež si myslím, že by to tak v skutočnosti nebolo, ale ktovie.
Simon. Velil im mocný panovník a mysleli si, že zvíťazia hrubou silou, teda počtom.
 

DeletedUser1318

Hosť
v skutocnosti urcite nie.vsak teraz kebi sme bojovali tak by tam nikto nesiel.zhadzovali by sme atomove bombi.to je vsetko.
 

DeletedUser

Hosť
Krvavé pobrežie

Krvavé pobrežie
http://www.otv.sk/krvave-pobrezie-krvave-pobrezi/
dlzka 2:19:30
cinsky dabing, CZ titulky

Rok 208 v Cine. Vojna 4 kralovstiev. Celkom pekne spravene. Pekne taktiky, realne. Ziadni ninjovia alias Chuck Norris. Akurat hlavni hrdinovia vedia trochu pridobre bojovat ale film to nekazi.

Jedine co sa mi nepacilo, bolo to co som uvidel na konci: Koniec prvej časti. :mad:
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!
Hladam, hladam, ale jedine co najdem, tak to su dalsie staznosti ze niet druhej casti. :(
precooooooooooo :(
 

DeletedUser

Hosť
Mne sa zda ze film 300 bol prehnany o 1 000000000000000000 m ze leonidasa tam Ork hodi o zem a on ani nezastona a ti Immortlas to bola dobra kravina taketo veci vobec neekzistovali a ze odkila sa tam nabrali slony to fakt nechapem prve bojove slony mal Hanibal a ten nosorozec no dik ze jedna kopia no iste:confused::firework:
 

DeletedUser2189

Hosť
neespamovat:D ja mam najradsej ako historicky film klasiku z Ceskoslovenska:Cesta do hlubin študákovi duše:p
 

DeletedUser3830

Hosť
Mne sa paci Udolie Tienov ide tam o vietnamsku vojnu ak sa nemylim
 
Hore