Nadprir.sily

DeletedUser

Hosť
Mám tu otázočku! (teda dve)

jedna je : Použil som od Poseidona VOlanie mora a mal som začate stavanie 1 osidlovačky. a tam je ževraj zrichlene stavanie v pristave o 100 percent...tak prečo ju nemam ihneď???? :eek:


a druhá otázka: ako stiahnem ten obrázok v hradbách? :confused:
 

DeletedUser

Hosť
Freddie , to ze sa stavanie zrychli o 100% je ze sa ti cas stavania skrati o polovicu - teda namiesto napr. 5 hod, sa ti to bude stavat 2,5 hod.

a ta druha vec, aky obrazok chces stahovat?? nerozumiem otazke!
 

DeletedUser

Hosť
Nestiahneš, môžeš spraviť maximálne printscreen a ten obrázok potom uložiť niekde na net a potom napr. do fórka spojeneckého pridať odkaz. Nibiru on asi myslel ten obrázok keď klikneš na hradby a tam ti ukáže koľko jednotiek si stratil ...
 

DeletedUser

Hosť
takze vysvetlenie kuzla na urychlenie stavby sa pouzivaju predtym ako zadas vystavbu jednotiek pokial uz mas nejake zadane tak sa nezrychli nic teda zrychli to co zadas to co je zadane zostane tak (nic si z toho nerob ja som to robil tiez aj teraz na to zabudnem a ked chcem kuzlit uz je neskoro)
 

DeletedUser

Hosť
tie kuzla su v "pomocnikovi" aj v hre fakt hlúpo opísané, minul som asi 10 krát rast populácie (+100% rýchlosť stavania army) zbytočne, kým som pochopil ako to funguje.

hlavne tam je zle to, že nie na 6 hodín sa zrýchly stavanie, ale čo bude v čase tých 6 hodín naklikané, to bude postavené 2x rýchlejšie (za polovičný čas)
 

DeletedUser

Hosť
Nie je to zlé truba, môžeš to využiť aj vo svoj prospech ja som napríklad vybudoval farmu o 5 úrovní a potom som nazhromažďoval veľa surovín a to čo by sa mi normálne stavalo 2 dni som mal za jeden ;), ale tiež som sa veľakrát ojebabral s tým. :D
 

DeletedUser

Hosť
a dakujem asi ten obrazok len tak ze stlacim PrtScSysRq to tlačidlo, hodim do skicaru a uložim a hodim na face..... inak to nevidim ake mate napady...lebo ani ako BB cod do fora ze
ani to neviem tam hadzat napise ze obrazok neieje mozne zobrazit.....
 

DeletedUser

Hosť
ak si to dal na fb tak klikni na ten obrazok pravim na myske a daj kopirovat adresu url obrazku a potom daj forum hore ten obrazok a daj tam vlozit to skopcene a malo by to fungovat
 

DeletedUser

Hosť
Nie je to zlé truba, môžeš to využiť aj vo svoj prospech ja som napríklad vybudoval farmu o 5 úrovní a potom som nazhromažďoval veľa surovín a to čo by sa mi normálne stavalo 2 dni som mal za jeden ;), ale tiež som sa veľakrát ojebabral s tým. :D

nevravim ze kuzlo je zle, ale ze je to zle opisane v pomocnikovi (na wiki) a v hre (v chrame), ale to sa tyka vacsiny veci... clovek musi skusat, kym sa nauci...

Ci je kuzlo dobre / zle necham nech to zvazi kazdy sam.

Ja som zvykol stavat vojakov tak, ze som naklikal na 3 dni, inak by stavalo 6, ale v podstate ti to kuzlo navyse neda nic, len rychlejsie stavias. Mas s tym navyse kopec roboty, musis popresuvat vela surovin do mesta a klikas jak saleny, najpr tie suroviny treba presuvat a potom ked su max, tak das cvicit vojakov a to 7 krat dookola...

za ten cas si mozes dat cvicit armu vo viacerych mestach a v podstate, ked stavias naraz v 2 mestach tak stavias vlastne rovnako rychlo ako ked v jednom pouzijes rast populacie. Ale usetris tak klikanie s presuvanim surovin, a usetris priazen za ktoru si das napr Spokojnost a tak mas tych surovin viac...

ale zide sa to napr ked utocis, a treba ti rychlo dorabat straty a znova utocit

edit: sry, bola rec o volani mora, ale to je v podstate to iste, ale na lode
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
V tejto hre velmi nema vyznam vytvaranie polovicnych armad v 2 mestach nez vytvorenie 1 armady v jednom meste. Tu sa armady nedaju spojit do jednej. Budes mat len 2 polovicne armady a to je menej ako jedn uplna.

A to kuzlo mozes dat do oboch miest keby si chcel a v oboch produkovat dvojnasobne.
 

DeletedUser

Hosť
Pri obrane to neplati, ta sa spajat da.

Pri utoku to velmi zavisi od rychlosti produkcie surovin, stale mozes stavat len tak rychlo, kolko surovin produkujes+rabujes+kradnes+....

Ja vacsinou nepotrebujem utok rychlo postavat, utok mi treba hlavne ked treba dobyt mesto, inak velmi neutocim.

Kuzlim hlavne ked mi pri vyvolani povstania padne viac, ako predpokladam a mohol by byt problem s dobitim, vtedy treba rychlo dorabat utoky
 
Hore