na co je dovolenka

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser1554

Hosť
taka otazka na co je dovolenka ked davate nasilu vianocny mier , ten kto chce vianocny mier si moze aktivovat dovolenku , alebo je to obmedzene cez vianocne sviatky si aktivovat dovolenku ? alebo dajte niekolko dni navyse, ale tymto nutenym mierom iba nicite princip hry a zo sviatkov pokoja robite iba sviatky nervov a nadavok na celu hernu podporu.
kedze uz nemozem odoslat OLku do mesta kde som vyvolal povstanie a ktore som mal v umysle prebrat dnes v NB tak ste ma vlastne pripravili o 3 dni zdrojov ziskanych z toho mesta ..okrem toho, tymto vasim cinom ste iba potvrdili ze vasa spolocnost podporuje jedine spravne nabozenstvo a ostatny su menejcenny. takze dufam ze bude vianocny mier aj na pravoslavne vianoce a co tak chanuka? alebo ramadan ? kedy by vlastne mal byt nocny bonus cez den a v noci by sa malo dat iba utocit.

takze mam napad ked sa tato sekcia tak vola ..zruste dovolenky celkovo alebo dajte ak uz velmi chcete oslavit vianoce taku, ze nikto sa nebude vediet prihlasit a bude to uplne ako dovolenkovy rezim.

mimochodom sprava o vianocnom miery este nebola poslana a uz pritom plynie cas kedy sa neda poslat ta osidlovacia lod.
nic proti ale niekde urobili soudruzi z NDR chybu.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Příspěvek neodpovídá pravidlům této sekce. Pokud chceš navrhnout, navrhni dle pravidel.
Pokud se chceš ptát, ptej se tam kde máš. Pokud chceš diskutovat platí totéž.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore