Názvy městeček

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser72

Hosť
ALOHA ALL :O)

Dostanu BAN za to, že zaberu nevhodně pojmenované město ?
Jaká je lhůta, kterou mám na přejmenování nevhodně pojmenovaného nově zabraného městečka, abych nedostala BAN ?

Díkas za odpovědi.
 

DeletedUser

Hosť
Ahoj, pokud město zabereš a budeš zabanována, stačí napsat na support vysvětlení a ban bude hned zrušen.
 

DeletedUser72

Hosť
Co by to "Vysvětlení" mělo obsahovat ? Je postačující nějaký screen nebo výpis, či snad to musí být doloženo statistikou?

Mohla by třeba i nastat situace, kdy zaberu polis a až po nějaké době bude označen její název za nevhodný...
Když přebírám město, tak počítám s tím, že nemá žádnou "závadu", tedy pokud její minulý vlastník mohl mít ves takto pojmenovanou, logicky tedy usuzuji, že její název je dle pravidel.
Přebírám a zodpovídám se zabráním nové polis i za její chyby (tedy nevhodné pojmenování) ??? V tom případě by musela být stanovena lhůta, po kterou její nový vlastník je povinen její název změnit tak, aby nebyl proti pravidlům hry.

Při nevhodném pojmenování dostanu hned BAN nebo nejprve jen nějaké upozornění o porušování pravidel ?
Děkuji za odpovědi.
 

DeletedUser

Hosť
dostaneš BAN s ochranou proti útokům, a tím dostaneš čas vše vysvětlit bez nějakého vážného následku.

To že je polis nevhodně nazvaná, automaticky neznamená že je to povolené, ale třeba jen to, že si toho zatím nikdo nevšiml. Takže pokud vidíš město jehož název se Ti nezdá tak se ticketem zeptej zda to neni proti pravidlům a máš klid. Buď se v dohledné době název polis změní a je jasné že něco nebylo OK a nebo nezmění a OK to je.

odůvodnění nevhodného názvu může být cokoliv čím zdůvoníš proč se Tvá polis jmenuje tak jak se jmenuje..
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser2025

Hosť
ja som jedneho podkazal mal meno mesta p--a materina aj z prepacenim
 

DeletedUser72

Hosť
Další konverzaci neberte prosím jako provokaci - snažím se jen přijít na odpověď na moji otázku, kterou se již nějaký ten čas trápím. Snažím se "dostat do hlavy" cheathunterovy. Chci vidět, jak se na porušování pravidel dívá on.
Nastínim situaci.

Po nějaké době hraní si support vzpomene, že hráč "A" má údajně nevhodně pojmenované vesnice a tedy support provede odstranění těch názvů, jenž označili za nevhodné.
Zároveň ale hráč "A" zabírá hráče "B" a i tyto názvy NOVÝCH vesnic jsou hráči "A" cenzurovány jako nevhodné.
Hráč "A" se brání - odkazuje na statistiku a screeny, že v tomto případě vesnice si nepojmenoval on, ale že je čirou náhodou zabírá od hráče "B", který takto vesnice pojmenoval, ba dokonce má i tak identický nick a dokonce že hráče "B" zabírájí i ostatní, tedy i hráč "C" má naprosto identicky pojmenované vesnice, které shodně zabírá hráči "B".

Prostě několik hráčů zabírá údajně nevhodně pojmenované vesnice jednoho hráče.

Kdo všechno dostane v tomto případě BAN, když hráč "A" nemohl pro nedostatek času své vesnice přejmenovat (byl v práci a po návratu již měl cenzurované polis od bleskurychlého akčního supportera), hráč "B" měl města pojmenovaná podle svého nicku (byl by označen za nevhodný, když support usoudil že má hráč nevhodně pojmenovaná města?) a co další zabírající hráč "C" ?
Jak by toto cheathunter řešil a kdo a za co by kdo dostal ?

Děkuji za odpovědi.
 

DeletedUser

Hosť
Kazdy o kom by cheathunter vedel by dostal toto:
dostaneš BAN s ochranou proti útokům, a tím dostaneš čas vše vysvětlit bez nějakého vážného následku.
+ myslim ze k tomu este chyba ze sa mu premenuju mesta, ale ja niesom support, takze nemozem potvrdit.

Ked situaciu objasnis, tak sa ti BAN zrusi. Ked to vysvetlis tak ze dobyvas mesta inemu hracovi, ktory si tie mesta takto povodne nazval, tak cheathunter sa dozvie o dalsom hracovi a bude s nim pokracovat rovnako:
Kazdy o kom by cheathunter vedel by dostal toto:
dostaneš BAN s ochranou proti útokům, a tím dostaneš čas vše vysvětlit bez nějakého vážného následku.

Ak by si informovala aj o inych hracoch ktori mu preberaju mesto tak myslim ze ostatnym hracom staci len premazat nazvy a poslat im varovnu spravu: Hrac XY ma skaredo pomenovane mesta, ak by mu take nejake dobyli (ked ho cheathunter napr. nestihne premenovat, nevsimne si,...), tak nech si ho premenuju. To si tiez len myslim s tym varovanim, musia to potvrdit.
 

DeletedUser72

Hosť
V případě (který se snažím sama sobě vysvětlit) tak dostane trest jen a pouze hráč "A".
Je mu provedena cenzura údajně nevhodných názvů (které měl ale z dřívějška povoleny ticketem) a pak po další dva dny prováděna cenzura názvů průběžně nově zabíraných vesnic od hráče "B". Tedy on nic na účtu nedělal, a nic proti rozhodnutí supportu neprováděl.

Marně se logicky hráč "A" snaží vysvětlit, že vesnice si tak nepojmenoval on, ale hráč "B", který se i tak ale jmenuje.
3 cheathunteři odepisují v ticketech že hráč "A" porušuje pravidla a den třetí dostává hráč "A" zostřený BAN, za opakované neuposlechnutí cheathuntera.

Hráč "A" je zoufalý.
Pár dní zpátky udělal nepřátelské alianci pořádný kousek a oni se rozhodli ho zničit - chodily na něj útoky a teď ho ještě support na týden bez ochrany vyškrtl ze hry.

Snažil se znova vysvětlit, že vesnice si tak nepojmenoval on, ale jejich původní majitel, ale vše bylo marné.
Cheathunter jen odepisoval, že na účtu došlo k porušení pravidel a tak následoval spravedlivý trest.
Hráč "A" vidí, že je jeho situace beznadějná, protože pomocí logiky se mu nepodařilo nastalou situaci vysvětlit, a tak tedy píše osudovou větu o hlavním cheathunterovi že si vymýšlí obvinění a že lže a sám tomu i věří.
Následně hráč "A" přichází o celý účet.

Hráč "A" se ale nevzdává.
Neustále žije ve slušně naivní představě, že se najde někdo nestranný, kdo by konečně pochopil k čemu došlo a odvolává se k administrátorovi hry.

Po třech týdnech dostává naprosto nečekanou a šokující odpověď, že porušil pravidla a cheathunter tedy jednal zcela správně a že hráč napadl hlavního cheathuntera a byl mu tedy spravedlivě účet navždy odebrán.

Dobře proboha. I to beru. Ale proč hráč "B", který si vesnice pojmenoval podle svého nicku a jenž mu hráč "A" a ostatní zabírali, proč i skoro po roce tento hráč hraje i se stejně pojmenovanými vesnicemi a nikdy mu nepřišlo ani upozornění, že nejen svými pojmenovanými vesnicemi, ale taktéž tedy rozumně i nickem, porušuje pravidla ?

Co porušuje hráč když zabírá nevhodně pojmenované vsi, přičemž jejich původní majitel který vsi pojmenoval a ostatní jenž mají stejně pojmenované vsi, si dál beztrestně hrají a vše postihlo jen a pouze hráče "A" ?
Od supportu se tento hráč již nic jiného nedoví - jen to, že porušil pravidla a na další prosby v ticketech o vysvětlení, mu již nikdo měsíce neodpovídal.

Co porušil jen a pouze hráč "A" ale už ne původní majitel vesnic a ostatní, jenž si nechali názvy vesnic přesně tak, jak je pojmenoval hráč "B" ?

Jsem schopna to akceptovat, jen bych prosila vysvětlení...
Jen odpověď, abych mohla konečně pochopit PROČ ?
 

DeletedUser

Hosť
Stala se tato situace u nás? Já mám dojem, že ne. Takže ti na to odpověd dát nemůžeme, ale můžeme se zase zaručit, že u nás by tomu tak rozhodně nebylo. Po rozumném ticketu, ve kterém by bylo jasně vysvětleno, že hráč B má nevhodné vesnice, které jsi ty, jakožto hráč A přebrala, bude hráč B potrestán a tobě ban zrušen.

Ještě nějaký dotaz ohledně této hry a zdejšího supportu?
 

DeletedUser

Hosť
V pripade ze by si to chcela vseobecne:
V případě (který se snažím sama sobě vysvětlit) tak dostane trest jen a pouze hráč "A".
Nic sa tam vysvetlit neda. Odporuje si to.
Pozri priklad:
Je zakazane kradnut. Za kradnutie sa ide do basy.
Clovek A ukradne chlieb, clovek B pojde do basy.
Ty sa pytas podla akeho pravidla ide clovek B do basy. Podla ziadneho! Nic take neexistuje je to cele zle. Nezmysel. Chyba. Nespravodlivost. Blbost.


V tomto pripade by porusil pravidla cheathunter. Mal povinnost nieco nejako spravit, cize mal zakazane nieco spravit inak a on by pravidlo porusil lebo by to spravil inak ako mal.

Ak by si to chcela konretne:
U nas sa to nestane. ;)
 

DeletedUser72

Hosť
Děkuji za vysvětlení. Myslím, že jsi mi to naprosto jasně zřetelně a detailně vyjasnil a mnohokrát ti za to děkuji.

Mohu si jako obyčejný, obviněný, potrestaný a dle vlastního názoru ukřivděný hráč ale někde stěžovat na nepřiměřenou reakci ze strany cheathunterů a na jednání administrátora, které bych přiřadila spíše do kategorie ignorace ?

Každý mě pošle do Hamburgu (už mi to připadá jako podobenství něčeho strašně neslušného).
Ale copak umím německy či anglicky ? A co tam mohu dokazovat, když se to odehrálo před deseti měsíci a hlavně již nemám nic konkrétního v ruce - účet herní je permanentně blokován, účet na fóru je nenávratně "za odměnu" smazán vedením fóra a veškeré důkazy a má korespondence a obhajoba v ticketech je navždy zablokována.
Osobně se cítím pošpiněna a křivě obviněna v případě toho banu za opakované neuposlechnutí cheathuntera. Já pravidla neporušila. Já ty názvy měla ticketem povoleny a rozhodně nemohu za to, že si jiný hráč kterého momentálně zabírám, pojmenuje nevhodně vesnice, když má i takový nick (IMHO je to stejně strašný nesmysl, vždyť na dk těch "zabijáků-killerů" běhají desítky !)

Existuje nějaká skupinka lidí, kteří by převzali byť nepochybně předem prohraný případ a poslali to jako zastupující strana hráče do Německa formou stížnosti ?
Sama nemám šanci, jen jsem si udělala obrovské zlo, když jsem po pátrání odpověďi navždy uzavřela další dvě fóra a hry, která jsem měla velmi ráda.
Ten BAN mi změnil život. Jestli mě chtějí soudit, tak já to beru.
Ale ať mi někdo poví, co jsem porušila jen a pouze já a ne původní majitel vesnic jenž je tak pojmenoval a který i nadále...hraje a který asi nemá ani páru, že díky jeho pojmenovaným vesnicím, které jsem zabírala, jsem si nechala zničit celý můj virtuální život.
Administrator ? Když si založím účet, který ještě nemá zablokovaný ticket systém, tak mi odepíše že jsem nemocná...
Ano, změnilo mě to. Nepochybně. Nenávidím všechno barevné, od kterých jen očekávám ránu kudlou do zad... Nevěřím už ani adminovi.

Já chci jen vědět, co jsem porušila jen já že jsem za to dostala BAN a ne silent-killer, který si vesnice pojmenoval.
Jen tohle...nic jiného.
Nic jiného vědět nechci, fňuk.
 

DeletedUser

Hosť
Můžeš poslat e-mail do Innogames, samozřejmě v AJ.

Dotaz ohledně názvů měst byl, myslím si, dostatečně zodpovězen, proto téma zamykám.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore