Nápad

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
No mám taký nápad , nemusel by byť hneď skritizovaný...
Názov som ešte nedomyslel , ale mohol by sa volať Trezor alebo Skrýš Spojenectva... a spočívalo by to v tom že by vo spojenectve bola možnosť darovať suroviny do "trezoru" a keby sa niekto ocitol v nejakej ťažkej situácii , tak by sa od tial mohli tie suroviny zobrať a jemu pomôcť , ale od trezora by mali povedzme klúč ( číselné heslo ) traja hráči , napr. vodcovia a až po zadaný ich číselných kódov by si mohol dotičný zobrať nejaké suroviny , ktoré by mu prišli okamžite , ale zas o množstve surovín by nerozhodoval on ale zas tí traja vodcovia...

Čo si o tom myslíte?
 

DeletedUser

Hosť
Podľa mňa to je blbosť.
Ako trezor fungujú sklady. Predstav si, že všetci hráči spojenectva by ukladali do trezora suroviny, ťažko získané a niekedy aj prebytočné a vodcovia by si len odomykali pomocou svojich vyšších práv a potajomky uberali suroviny. Potom by tam neostalo pre tých, čo boli v kríze.
 

DeletedUser

Hosť
No tak ďaleko som to nedouvažoval...
Ale určite by bolo nejaké "faktúra" , ktorá by sa vždy po nejakom výbere alebo príjme aktualizovala...a keby vydeli ako tam niekto kradne surky tak by tam asi už nikto neposielal..
A no pohlo by sa tam poslať dene tak 1/10 celkovej produkcie...

A ešte tí vodcovia by si odtial surky brať nemohli...iba vkaldať.
 

DeletedUser

Hosť
Počkaj, čo na to povedia ostatní. Mne sa to veľmi nepozdáva ako dobrý nápad. Možno v inej hre áno, ale sem to podľa mňa nepatrí.
 

Melancholik

Member
ma to svoje plusy aj minusi ale trezor maximalne by mohol služit ibna ak by si vodca ho kupil napr za 150 zlatiek zeby ho nemal hocikto a mohla by sa tam vkladat priazen napr do 50 a keby sa zmenil boh tak by sa premenili napr na 50 dielov zo všetkeho
 

DeletedUser1249

Hosť
Nie

čo ja viem tak z jednej strany vyhoda lenže ako povedal darddy tak by to vodcovia mohli zneužívať a potom by sa nemohli posielať surky
 

DeletedUser

Hosť
Prva zla vec - nadpis Napad je hodny BANu.

Za zlatky to urcite nebude a priazen sa tam tiez nebude dat vlozit.

Tento aliancny trezor by bol prakticky teleport pre suroviny. Hraci by potom nepotrebovali trhovisko. Ktokolvek by mohol vlozit svoje surky do trezoru a niekto iny by ich hned odtial vybral. Transport surovin na ktory netreba cakat. NIE.

Ak by to bolo tak ze to vezme 10% z produkcie tak uz by to teleport nebol. Len 10% je vela. 10 hracov by takto davalo do trezoru vyrobu celeho jedneho hraca a este k tomu miest je strasne vela. Musi to byt menej. Asi 1%. Nakoniec by to malo taku silu ako kuzla na drevo kamen a striebro.

Potrebne to nie je a nepripada mi to az take zazivne aby sa kvoli tomu menila hra.:(
 

DeletedUser

Hosť
Ďakujem za vaše úprimné odpovede...
Môžete zamknúť.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore