Morálka ano nebo ne anketa

morálku ano nebo ne?


  • Celkový počet hlasujúcich
    74
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser3139

Hosť
nie niekto iny
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser5277

Hosť
beeeeeeeeeeeeeeeeeeeez,jak budem preberat tie lamy na okraji mora ?...na silnych nebudem utočiť
 

DeletedUser

Hosť
noro preto lebo si lama a nevieš si nájsť súperov ak si dosť aktívny tak si vždy nájdeš ciel..viac k tomu nemám čo povedať
sultán nebud tot normálne napíš na vedenie nemecké že chceme morálku a hotové alebo sa aspoň primluv..:D budeme ti vďační s pozdravom nieLAMY..:D
a poďte do mňa hejtujte... :D
 

DeletedUser5181

Hosť
noro preto lebo si lama a nevieš si nájsť súperov ak si dosť aktívny tak si vždy nájdeš ciel..viac k tomu nemám čo povedať
sultán nebud tot normálne napíš na vedenie nemecké že chceme morálku a hotové alebo sa aspoň primluv..:D budeme ti vďační s pozdravom nieLAMY..:D
a poďte do mňa hejtujte... :D
trošku silné slová
 

DeletedUser

Hosť
noro..sorry ak som sa ta nejako dotkol to som nechcel ... :) sorry ale už som slúbil iným ľudom že pôjdem s nimi..:D
Dans ..jj hej sú viem ale myslím že si názor môžem povedať ..:D
mirro pán múdry áno som lama nič viac k tomu..:D
 

DeletedUser5181

Hosť
k tomu názoru, keď budeš niekedy v budúcnosti hovoriť o ľudoch, ktorých nepoznáš že sú lamy, môže sa ti to pekne vypomstiť..
myslím, že keby si tu mal uvádzať svoje skutočné meno a iné veci, ten názor by si si nechal radšej v hlave :)
nič viac, nechcem s nikým zle, na konflikty je život prikrátky ;)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
nemám problém napísať skutočné meno ak má niekto problém so mnou napíšte mi ss a tam vám napíšem skutočné meno..tu to písať nebudem..
ano uvedomil somsi že som to prehnal a ospravedlnil som sa nemal som o nom vravieť že je LAMA ked ho nepoznám ale neviem čo ty zasa riešiš ja som si povedal názor ale ty tu chceš moje skutočné meno tak prosím napíše ss a môžme sa dohodnuť..ja niesom žiadne decko čo tu hejtuje za PC a schováva sa za neznámu identitu taký neistom ak si na to narážal...
 

DeletedUser5181

Hosť
1. zasa neriešim, iba komentujem, na to je fórum
2. nechcem tvoje skutočné meno, ani som to sem nepísal
3. nenarážal ani som nepísal že si decko, iba som podotkol že je to neslušné
4. Sultan prepáč za citáciu :)
 

DeletedUser

Hosť
ok chlape boli tam nedorozumenia z oboch strán popravde mne sa tu nechce hádať myslím že ani tebe nechajme to tak súhlas??:)
 

DeletedUser5181

Hosť
Sry ak to vyznelo že sa chcem hádať :D ale ako tu kedysi ktosi napísal: "Počkaj 11 sekúnd, premysli si to a až potom niečo napíš - v živote ti to pomôže." :D chcel som to iba zreprodukovať ;)
 

DeletedUser

Hosť
v poho mne to tak trochu vyznelo..j hej dobré pravidlo tých 11sekúnd..ok nespamujme tu.. :D
 

DeletedUser1824

Hosť
Lama si nevie nájsť súperov? To skôr dobrý hráč má s tým problém :-D
 

DeletedUser

Hosť
a já brzy budu mít problém se spamem!!! a spameři se mnou..
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore