Morálka ano nebo ne anketa

morálku ano nebo ne?


  • Celkový počet hlasujúcich
    74
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Tak můžete hlasovat o zavedení morálky, anketa je nezávazná, a výsledek nemusí odpovídat skutečně nastavené hodnotě.
 

DeletedUser297

Hosť
morálku určitě ne.proč má hráč trpět za aktivitu?
 

DeletedUser

Hosť
nejde o to že hráč trpí za aktivitu ale predstav si že svet už beží 2 mesiace a niekto sa tam regne a proste hned po začiatočnej dobe ochrany neviem koľko bude povedzme 5 dní...tak hneď po 5 dňoch ta preberie týpek ktorý tam hrá od začiatku sveta a má 8 miest...to je paráda však???omg
a myslím že ked si aktívny tak si nájdeš ciel vždy aj s morálkou ...
 

DeletedUser4379

Hosť
Morálka mi príde ako veľmi dobrá vec, pretože podľa mna nebude fér keď napr. 100k hráč začne útočiť aby mal surky po hráčovi čo má 3500 bodov bez nejakých veľkých strát
 

DeletedUser5181

Hosť
Nuž potom odkiaľ má tie surky zobrať ? :D
Inak keď je svet rozbehnutý ja by som už ani nezačínal ale keď sa niekomu chce byť farmený.. kľudne
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser4999

Hosť
nejde o to že hráč trpí za aktivitu ale predstav si že svet už beží 2 mesiace a niekto sa tam regne a proste hned po začiatočnej dobe ochrany neviem koľko bude povedzme 5 dní...tak hneď po 5 dňoch ta preberie týpek ktorý tam hrá od začiatku sveta a má 8 miest...to je paráda však???omg
a myslím že ked si aktívny tak si nájdeš ciel vždy aj s morálkou ...

V tomto máš pravdu, že ak začína niekto so stratou niekolkých dní či týždňov, tak je v nevýhode, ale treba sa na to pozrieť aj z iného pohladu. Často sa stáva, že je naverbovaný hráč na určitú pozíciu za účelom provokácie nepriatela, prípadne mu nabúrať ostrov. A teraz choď a doby mesto na ktoré máš morálku 32 % ...

A ak máš obavy, že ťa rozoberú, tak zapoj rozum a skús porozmýšlať nad možnosťami ako tomu zabrániť
 

DeletedUser

Hosť
hej v tomto máš pravdu zasa ty myslím že obidvaja máme v niečom pravdu..:)
 

DeletedUser1824

Hosť
Ako bez spojka sa to nebude dať.Musíš byť aspoň pri pár dobrých hráčoch aby si prežil. KONIEC
 

DeletedUser3139

Hosť
Mne osobne moralka vždy vadila.... :) tak ja s ňou niesom kamarat a nechcem ju na tomto svete a k tomu stary dobyvaci system lebo na Rho je nový rýchlosť 3/3 a aj bez ally si trufnem hrať :D ak budu pekne nastavenia skúsim to ale na posledny krát na SK svete
 

DeletedUser3139

Hosť
na teba nie iba ak na 1-2 osoby.. :D
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
canopus??? :D sa ti nedivím..hlavne že si si ju vtedy zastával predo mnou ..:D
 

DeletedUser3139

Hosť
tu hlavnu si trafil.... :D :D a ta druha ma vytočila iba svojou demenciou :D
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore