Minimalna velkost utocnej armady

DeletedUser

Hosť
Chcem sa spytat ze preco sa spodna hranica utocnej armady zvacsuje. Najprv mi stacilo lodami poslat spolu 23 ludi. Tak som posielall 3 biremy. Potom som uz musel posielat 48 ludi. A teraz 50. To je co za blbost? Je vobec niekde napisane ze na aky utok treba kolko ludi? Ak ano, tak mi ukazte kde a ukazjte mi prosim aj kde je napisane pravidlo podla ktoreho sa ten minimalny pocet stale zvacsuje.
Bol by som rad ak by ste odpovedali este dnes.

Dakujem.
 

DeletedUser

Hosť
myslim ze to zavysi od obrancovej urovne farmi....cim vecsia tym musis poslat viac hrdlorezov....(sa mi zda)
 

DeletedUser130

Hosť
minimalna velkost armady je priamo umerna od poctu bodov hraca, ktory utok posiela, nie od poctu bodov obrancu ..
 

DeletedUser19

Hosť
Nezávisí to od počtu bodov hráča ani mesta. Na bete mám 2 mestá, bodovo približne rovnako veľké. Z jedného musím poslať 56 obyvateľov a z druhého iba 6. Myslím že to závisí od počtu jednotiek v meste, druhé mesto som nedávno dobyl a ešte som toho nestihol veľa vyrobiť.
 

DeletedUser

Hosť
Rata sa za jednotku aj transport a demolacky?
A rataju sa do namorneho utoku pozemne jednotky a naopak?
 

DeletedUser19

Hosť
Keď posielam akýkoľvek útok na akékoľvek mesto, vždy mi vypíše rovnakú minimálnu hodnotu. Ktoré jednotky sa rátajú netuším, je to len môj typ.
 

DeletedUser

Hosť
Nemalo by to tak byt. Viem ze raz ked som poslal lode, tak som mal napisane jedno minimalne cislo. Tak som k tomu chcel pridat transport a to cislo sa zvacsilo asi o 20.
 
Hore