Mesto - Zväčšenie Budov

DeletedUser

Hosť
Ahojte hrávam na svete Mu a nie som až taký skúsený hráč tak sa obraciam sem. Neviem ani kedy sa to stalo ale zrazu sa mi nedajú stavať ďalšie budovy. Farmu mám už na maximu, jaskyňu aj sklad to isté mám aj dosť vojska ale nechápem prečo sa mi to nedá a aké kroky treba podniknúť k tomu aby sa mi obnovilo stavanie.

P:S -
Ak bude treba pripísať nejaké počty (vojsko,úrovne budov) tak ich sem okamžite dám
 

DeletedUser4452

Hosť
a) koľko máš stavebných bodov? koľko bodov má mesto?
b) koľko máš voľnej populácie?
c) máš dosť surovín?
 

DeletedUser

Hosť
počet volných obyvatel není nekonečný, stačí si pročíst nápovědu a zjistíš jak jej dostat na maximum.. nicméně ani maximální počet volných obyvatel neznamená že postavíš všechno co chceš pokud máš příliš velkou armádu
 

DeletedUser

Hosť
Ahojte hrávam na svete Mu a nie som až taký skúsený hráč tak sa obraciam sem. Neviem ani kedy sa to stalo ale zrazu sa mi nedajú stavať ďalšie budovy. Farmu mám už na maximu, jaskyňu aj sklad to isté mám aj dosť vojska ale nechápem prečo sa mi to nedá a aké kroky treba podniknúť k tomu aby sa mi obnovilo stavanie.

P:S -
Ak bude treba pripísať nejaké počty (vojsko,úrovne budov) tak ich sem okamžite dám
pozri si populáciu, ak je na nule musíš uvolniť miesto, a to môžeš urobiť dvoma spôsobmi. Buď pošleš útok na niekoho, alebo pošleš obranu.
 

DeletedUser

Hosť
Mesto má 5341 bodov. Populácia je 3118 a maximálna je 3100.
Vojsko:
Bojovníci s mečom - 324 Jazdci na konoch - 109
Vrhači z praku - 220 Vyslanec bohov - 300
Lukostrelci - 237
Hopliti - 314 Mám 100% dosť surovín kedže mám sklad na maximu a už neviem kam to dávať.

+ Prepravný čln - 10
+ Biréma - 15
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Máš vyzkoumaný pluh (požadavek akademie na lvl 22)? Máš postavené lázně (požadavek senát lvl 24, statek lvl 35, přístav lvl 5, akademie lvl 5)? Statek na 40. úrovni? Maximální počet obyvatel je 3500 (3800 max. s účinkem Rozšíření území, který byl přes léto v Grepolympiádě + je dostupný ve třetím dni odměny pro prvních 7 dní hraní... lze uplatnit 3x na jedno město a jedno Rozšíření dá 100, proto + 300 obyv.).
Pokud nemáš dostatečný lvl akademie, abys mohl vyzkoumat pluh, nebo nemáš dostatečný počet volných obyvatel, abys mohl postavit lázně či dostavět budovy potřebné pro samotnou stavbu lázní, zbav se nějakých vojáčků, aby se ti uvolnilo obyvatelstvo.
 

DeletedUser

Hosť
takže spočítala som to všetko na populáciu 1095 to je spolu, bojovníkov s mečom, vrhači z praku, lukostrelci a hopliti. plus 109x3=327 jazdcov, vyslanci bohov 300x3=900, pomalé prepravky 10x7=70, birémy 15x8=120. To je spolu populácie 2512 Birémy musíš mať vyskúmané takže podľa mojich prepočtov, nemôžeš mať toľko army v meste a populáciu mať na 3118. Matematika nepustí
 

DeletedUser

Hosť
řešíte zbytečnosti.. co jsem naznačil, Thassos popsal dokonale..
Pokud nemáš dostatečný lvl akademie, abys mohl vyzkoumat pluh, nebo nemáš dostatečný počet volných obyvatel, abys mohl postavit lázně či dostavět budovy potřebné pro samotnou stavbu lázní, zbav se nějakých vojáčků, aby se ti uvolnilo obyvatelstvo.
není třeba zabývat se počty, Lamak musí číst co se mu píše a pochopit jak hra funguje.. nemusíte počítat kolik má přesně čeho, důležitý je princip fungování statku a volných obyvatel... a ten už lépe netřeba vysvětlovat.. ten je třeba jen pochopit...
 

DeletedUser

Hosť
sultán ja nespochybňujem thasossa, ja som len Lamakovi chcela ukázať, prepočítané jeho jednotky na populáciu, nič viac.
 
Hore