Mesto duchov

DeletedUser

Hosť
Zdravím, chcem sa spýtať, čo znamená keď sa meno nejakého hráča zmení na nápis "Mesto duchov"? V čom je to mesto iné ako ostatné?
 

DeletedUser

Hosť
Nemá majitele. Tudíž se nebude aktivně bránit při obsazování či farmení...
 

DeletedUser19

Hosť
Je to súčasť aktualizácie. Mestá duchov sa po určitom čase premenia na miesta na ktorých je možné nové mesto založiť.
 

DeletedUser

Hosť
V popise updatu som si to nevsimol, zaujimalo by ma, podla akeho kluca, niektore, co su dlhsie mestami duchov, tam stale su a ine, co su mestami duchov kratsie, uz mnie su
 

DeletedUser

Hosť
No to som videl, ale mohlo tam byt, aj co to znamena, opraveny problem.
 

DeletedUser

Hosť
Ale veĎ to je dobré,príde buď nová farma,alebo si neskôr tam môžeš založiť nové mesto..Môže sa stať,že sa práve pri tebe uvolní nové prázdne miesto :)
 

DeletedUser

Hosť
no ano, v tejto casti hry som urcite odkazany na to, aby som si zakladal mesto na ostrove kde uz jedno mam
 

DeletedUser

Hosť
kedy

A kolko trvá rádovo kým sa mesto duchov zmení na volne miesto... dni? hodiny? alebo to vieme presne?
 

DeletedUser19

Hosť
U každého mesta to je individuálne, každý deň sa nejaké budovy znížia o stupeň. Teda čím väčšie mesto, tým sa bude dlhšie rozpadať.
 

DeletedUser

Hosť
Nevies presne ako rychlo sa tie budovy rozpadavaju? Ci to nie je ako keby prebiehala demolacia v senate.
A predpokladam, ze tie budovy sa vyberaju nahodne.
 

DeletedUser130

Hosť
myslim, ze je to o nieco pomalsie, ako trva demolacia v senate ... ale vsimol som si jednu vec, ak takemu mestu zhodis hradby, jeho rozpad akosi naberie na obratkach ...
 
Hore