Mesto Duchov

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
chcem sa spýtať že keď je Dobývanie a pošlem OL a mesto je moje o 12 hod., prejde polovička už ostáva iba 6 hod a to mesto sa stane Mestom duchov....ako to potom je??mesto je hneď moje alebo musí prejsť tých 6 hod.? hm?
 

DeletedUser

Hosť
no na toto neviem odpovedat asi jedine niekto komu sa to stalo osobne ale myslim ze by malo byt tvoje hned jedine si pockaj a napis ako to dopadlo wolfy to moze nahodit do wiki :)
 

DeletedUser

Hosť
Moc som nepochopil otazku.

Dobyvas normalneho hraca. A otazka znie ze co sa stane ak sa pocas dobyvania zmeni mesto na mesto duchov? Mohol by si napisat zrozumitelnejsie.

http://forum.sk.grepolis.com/showthread.php?p=29179&highlight=dobyvanie+mesto+duchov#post29179

V pripade svetu so starym doyvacim systemom je to jasne. Tam sa mesto duchov dobyva presne tak ako kazde ine mesto hraca. Cize dobyvanie mesta hraca a dobyvanie mesta duchov je rovnake a preto by v pripade nahlej zmeny mesta na mesto duchov nemalo prijst k ziadnej zmene.

V pripade vzbury je to inak. Do mesta duchov staci poslat osidlovacku bez vyvolania povstania a dokonca aj bez vyskumu vzbura. Takze ak sa pocas vzbury zmeni mesto hraca na mesto duchov tak nemusis cakat do druhej fazy vzbury. Osidlovacka moze dorazit aj skorej.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore