mesto duchov

DeletedUser

Hosť
Ahojte mal by som otázku že za jeden deň koľko ubudne bodov z mesta duchov? a ešte čo to znamená ak zaútočím na nejaké mesto a príde mi hlásenie v ktorom mi zabili celú armádu a stav obrancovej armády bol v otáznikoch.ďakujem a prepáčte ak je to už niekde napísané .
 

DeletedUser

Hosť
Neviem o koľko ubudne takej dedine.
Pri takom útoku to znamená, že ti nemal kto povedať o jeho sile. Veď to tam máš napísané. Proste si prehral súboj.
 

DeletedUser

Hosť
Dik a ešte jednu otázku by som mal: v meste duchov ostanú jednotky?
 

DeletedUser

Hosť
Myslím, že áno. No tak, ako sa bude opustená dedina rozpadať, tak aj jednotky.
 

DeletedUser

Hosť
Mesto duchov strati bodz podla toho, ktora uroven konkretnej budovy sa rozpadne. Najviac bodov mesto straca rozpadom senatu a akademie, najmenej rozpadom kamenolomu, striebornej bane a pod...
Pokial sa hrac resetne alebo dlhdobou neaktivitou vzniknu mesta duchov, vsetky jednotky ostavaju v meste.
Pocet jednotiek sa moze zmensovat vplyvom rozpadu mesta.
 

DeletedUser

Hosť
Nevravím, že to nebola pravda, ale pýtal sa "za jeden deň koľko" Tou odpoveďou mám pochopiť, že to nie je dané a že to záleží od náhody? Je predsa jasné, že keď sa rozpadne farma, že stratí mesto toľko bodov a rovnako aj vojakov, ktorých nemôže živiť bez nej.
 

DeletedUser

Hosť
Mňa ohľadne takého mesta zaujíma, že keď mu zničím jednotky, či získam body. Či sa to neráta ako pri roľníckej dedine, tam nedostaneš nič.
 

DeletedUser1810

Hosť
Pár ľudí vravelo, že iba OL, ale ja som to skúšal, a nešlo mi to.. neviem, či to bolo len pre to, že to nešlo len na tom svete, kde som to skúšal, ale na Gamme to nejde :(
 

DeletedUser19

Hosť
Neviem, ako to je na Alfe, no na ostatných svetoch to ide. Musíš poslať OL obyčajným útokom bez vyvolanie povstania.
 

DeletedUser1810

Hosť
Veď povstanie tam ani nemáš, keď ho nemáš vyskúmané :) ja som to skúšal na Gamme a nešlo to :/
 

DeletedUser1810

Hosť
Pofan, možno vravíš niečo o Zete, ale *Ares* o všetkých ostatných okrem Alfy..
 

DeletedUser

Hosť
Dobyvanie miest duchov

http://forum.grepolis.net/showthread.php?p=367898#post367898
- testik som ja

Dobyvanie miest duchov prebieha na svetoch s dobyvanim a vzburou rozdielne.

Na svetoch s dobyvanim:

Musis mat vyskum dobyvanie.
Je potrebne vyslat utok s osidlovacou lodou a po vyhratej bitke musis v meste prezit 24 hodin (na svete rychlosti 1) ako obranca. Potrebujes podpory aby si sa ubranil ostatnym hracom ktori to mesto chcu dobyt tiez.


Na svetoch so vzburou:

Nemusis mat vyskum vzbura.
Tiez musis vyslat utok s osidlovacou lodou, ale mesto dostanes okamzite po bitke - nemusis vyvolavat vzburu. Takze by ste mali na mesto zautocit co najskor aby vas niekto nepredbehol.



Nezabudnite ze v case prichodu osidlovacky potrebujete mat dostatok kulturnych bodov na nove mesto.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser1810

Hosť
Jáj, tak potom už viem, v čom som urobil chybu.. Na mesto duchov som poslal OL, ale typ útoku bolo povstanie..
 
Hore