Mesto duchov Dobytie

DeletedUser

Hosť
Potrebujem na dobytie Mesta duchov 3 kultúrne body, alebo mi stačí len osídľovacia loď?
 

DeletedUser19

Hosť
Na dobytie mesta duchov potrebuješ rovnaký počet kultúrnych bodov, ako na dobytie akéhokoľvek iného mesta. To isté platí aj pre zakladanie nových miest.
 

DeletedUser

Hosť
potrebujem pri ňom vyvolať vzburu? niekde na fóre som čítal že nie
 

DeletedUser

Hosť
meste duchov netreba vzburu lebo je to prazdne mesto ;)
____________________________
Kill Or Be KILLED
 

DeletedUser

Hosť
No neviem vyskusal som to a lod sa mi vracia, k ziadnemu obsadeniu nedoslo napriek tomu ze mesto je uz dlho prazdne. Pre istotu som tam poslal utok ktory dorazil dve minuty pred OL ale nebolo co cistit tak len zobrali suroviny a bolo. Osidlo doslo obratilo sa a odislo preco ?
 

DeletedUser

Hosť
Ano mam dost kulturnych bodov a ked som isiel k tomu mestu svietilo mi prevzatie mesta aj teraz ked sa to vracia tak mi tam svieti prebratie mesta. podla coho hra urcuje ze je to mrtve mesto ? Teoreticky keby som dokazal zabezpecit ze by to mesto bolo prazdne v okamzik priplavania OL tak by som mohol prevzat aj aktivne nie ?
 

DeletedUser

Hosť
Nechcem vsetkym ukazovat co robim ale v threade o dobyvani mesta duchov je taka zahadna formulacia ze treba poslat "čiže normálny útok s loďou a vojačikmi že? " co to znamena osidlovacka spolu s nejakou bojovou lodou a a s nejakymi vojakmi ?
 

DeletedUser

Hosť
tak mi to posli ako sukromnu spravu |;D a ano je to musis poslat normalny utok OL vojsko aj zapalky
 

DeletedUser

Hosť
screen

prosim vas ako dat screen na forum? pouzivam ImageShack ,ale forum v hre
 

DeletedUser

Hosť
Obrázok

Máš možnosť medzi ikonami pri písaní novej správy.
 

DeletedUser

Hosť
toto ries inde tu sa riesi ina otazka takze precitaj si napovedu alebo forum uz sa to tu riesilo :)
 
Hore