mesto bez boha

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Ako je to na tomto svete Theta:
Ak dobijem mesto,samozrejme bez mítických jednotiek a následne v tom meste si neurčím žiadneho boha možem tam mat viac mítických jednotie pokope od roznych bohov,ako tomu bolo na cz Epsylon?Také mesto je prakticky nedobitné :D
 

DeletedUser

Hosť
myslim ze ano je to tak ak nemas urceneho boha tak na podpore moze byt vsetko od bohov :)
ale v praxi je to zbytocne a nanic pretoze prichadzas o priazen a nikdy nemas gro svojej obrany myticke jednotky a ak ti ich vyplieskaju dostavujes ich dlho cize ako obrana strategia je to nanic ;) ako zaujimavost pekne :) urcite
 

DeletedUser1879

Hosť
nie do mesta bez boha sa mýtické jedntky nedajú posielať a ak ich pošleš ako podporu tak sa vrátia, mám to odskúšané začiatkom tohto týždňa.
 

DeletedUser

Hosť
myslim ze ano je to tak ak nemas urceneho boha tak na podpore moze byt vsetko od bohov :)
ale v praxi je to zbytocne a nanic pretoze prichadzas o priazen a nikdy nemas gro svojej obrany myticke jednotky a ak ti ich vyplieskaju dostavujes ich dlho cize ako obrana strategia je to nanic ;) ako zaujimavost pekne :) urcite
Myslím že viac ide o zastrašujúci fakt.Ak sa necháš višpehovat a súper zistí že v meste máš 40 medúz,30 kiklopov a 50 pegasov....ja osobne bi som na také mesto nešiel.Padlo bi tam vela army.Iné je ak bi sa išlo hromadne,ale uš som zažil velké boje a takéto mesto nechal protivník na pokoji.Ale dakujem za tvoj názor

nie do mesta bez boha sa mýtické jedntky nedajú posielať a ak ich pošleš ako podporu tak sa vrátia, mám to odskúšané začiatkom tohto týždňa.
Dakujem,potreboval som si to ujistit a je to škoda :(
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
neviem teda ak je to po update upravene ked som to robil ja islo to mozem to dnes vyskusat este raz vecer mam nove mesto tak to skusim :)
 

DeletedUser

Hosť
jen zkoušej zkoušej:) Luckloser má pravdu.. město bez boha se mýtickými jednotkami podpořit nedá..
 

DeletedUser

Hosť
na starej verzii sa dalo v pohode :) par krat som to robil mam este odlozene screeny :)
podpora.jpg

ako vravim na novej som to neskusal nevidel som dovod ;) podla mna je to zbytocne
 

DeletedUser3213

Hosť
Chcel by som si vyskušat staru verziu, aktívne som začal hrať až ked nabehla nový verzia tak som tu stáru dobre nepoznal ale vyzerá dobre podla mna lepšie ako nová
 

DeletedUser1879

Hosť
však aj bola lepšia :( ach kde sú tie staré dobré časy
 

DeletedUser

Hosť
takze hej na tejto verzii to uz nejde podporit vobec mesto bez boha mytickou skoda podla mna lebo bez boha by tam mohli byt povolene vsetky druhy na starej to islo a aj tak to nikto nevyuzival :D
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore