Mapa mora 44, 45, 54, 55

DeletedUser

Hosť
No tak ho prezrad. :D Hadam sa nehambis. :D Ja pochybujem ze by ta prezradenie ohrozilo, ked si taky dobry. :D Nakoniec toto forum takmer nikto necita. :D Iba ze by to bol taky dobry trik ze by ho efektivne zvladli aj lamy, alebo nejaky BUG v hre ktory zneuzivas.

Alebo mi to napis aspon do spravy. :) V pohode ked nechces tak to nikomu neprezradim nenapiesm to nikde do pomocnika, uplne nic. Mozem ti garantovat ze to zostane iba u mna (v hlave) a ze ten trik ani nikdy nepouzijem pretoze Grepolis nehram. :D
Alebo mi napis na skype ked sa bojis GrepoTeamu. :D
 

DeletedUser

Hosť
neje to ziaden bug a mozno ze to viacery poznaju neviem ide o to ze sa hras s tym ako sa nacitava stranka lebo kvoli nacitavaniu stranky to hadze selijak
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Ked sa hras s tym ako sa nacitava stranka tak to je asi bug. Tvorcovia chceli aby tu ten posun bol a aby to hadzalo vselijak za akychkolvek okolnosti.
 

DeletedUser19

Hosť
Predpokladám že nie, keďže tvorca mapy, Lancelot, už na Gamme nehrá. Môžeš však nejakú vytvoriť ty a pochváliť sa nám tu s ňou.
 

DeletedUser1403

Hosť
neovladam moc tieto technologie ani neviem čo by som na to použil len som bol zvedavy , tak to potom tato tema už nema žiadny vyznam
 

DeletedUser

Hosť
Tak. Najaktualnejsia mapa Gammy. :)
Dufam ze je dobra.

[SPR]
sk_gam10.png
[/SPR]
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser2189

Hosť
ale to gof tam take smutne bez divu:(
a ja mam mestecko hned vedla ostrova s majakom:D
 

DeletedUser1879

Hosť
veru krásna, hlavne gof tam vyzerá tak malo :D aj keď to bude tými farbami tak ju modré BSP prekrylo tú žltú gofu :D
 

DeletedUser

Hosť
No pekne, po wolfyho názornej ukážke je realita ešte viditeľnejšia a neviem, či sa mám smiať alebo plakať :p Toto bude na dlhé lakte :)
 

DeletedUser1879

Hosť
no síce je realita trošku zamaskovaná farbami :D ale mne sa takto páči lions tam vyzerá veľmi dobre :D

prečo by to malo byť na dlhé lakte? ešte sa všetci nakoniec budeme diviť:D
 
Hore